Akıllı -Elektro Şok- Telefon

Zar kanatlılar takımındaki Apocrita alttakımından Vespidae familyasına dahil kanatlı böcekler olan yaban arıları, yaşam döngüleri ve sosyal alışkanlıkları ile son derece ilgi çekici yaratıklardır. Bu özelliklerinin yanı sıra önemli birer predatör olan bu canlıların günlük yaşamda kullandığımız bazı ürünlere ilham kaynağı olduğu da görülmektedir. Bunlardan bir tanesi ise Los Angeles merkezli bir cep telefonu sarf malzemesi üreticisinin dikkat çeken son ürünü Yellow Jacket isimli bir cep telefonu kılıfı. Bu çekiciliğinin sebeplerinden biri ise ürünün şimdiye dek elektro şok verme özelliği olan ilk cep telefonu kılıfı olması!

Yellow Jacket Explanatory from Loupe Theory Studios on Vimeo.

Yellow Jacket cep telefonu kılıfları, kendisinden çok size korumaya yönelik olması ve sahip olduğu ek güç kaynağı ile telefonunuzu şarj edebilmesi ile de öne çıkıyor. Kılıfa dahil edilmiş elektro şok cihazının uçları ile sağlanan ‘arı sokmasının’, elektrot uçların (kıyafetlerin içine daha rahat ulaşması amacıyla) sivri bir biçimde yerleştirilmesi ile verimi arttırılmış. Kılıfın sahip olduğu şarj edilebilir güç kaynağı ile gerekli durumlarda telefonunuzun pil ömrünü de uzatan bu ürün, dayanıklı PC & ABS tipi sert plastik malzemesi ile telefonunuzu olası darbeleden artık daha iyi korumakta. 

AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_07

Ürünün üzerinde bulunan açma-kapama anahtarları ile telefonunuzu dilediğiniz an şarj edebilmeniz ve elektro şok cihazını açıp kapatabilmeniz gibi güvenlik önlemleri önceden sağlanmış. Şimdilik sadece iPhone’lara yönelik hazırlanmış bu kılıflar 14 cm uzunluğunda, 6,5 cm eninde ve yaklaşık 2,5 cm kalınlığında. Tekrar belirtmekte fayda var; ürünün güvenli kullanımı için, şoklama işlemi, ikili bir emniyet anahtar sistemi ile devreye girmekte. 

AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_08

Ürün ve teslimat şartları ile ilgili data detaylı bilgier firmanın resmi internet sayfasından ulaşabilirsiniz:

http://www.yellowjacketcase.com

AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_01 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_02 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_03 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_04 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_05 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_09

AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_10 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_11 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_12 AOL_Smart_Phone_Stun_Gun_13

||||| 0 ! |||||

“Akıllı -Elektro Şok- Telefon” için 1 cevap

  1. Çok güzel düşünülmüş ama daha kolaylaştırılmalı zaten saldırı annda tuşa bastığınız an şoku vermeli yoksa siz elinizde o heyecanla 2 tane kilidi açana kadar iş biter.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*