Biz Yılbaşına Hazırız, Ya Siz?

Ne derler bilirsiniz; “Yılbaşını nasıl geçirirseniz, bütün yılınız öyle olur”. Doğru mudur bilinmez ama herkes güzel bir yılbaşı geçirmek ister. Çünkü yılbaşı yeni umutların, yeni hayallerin günüdür…

Gelin hep beraber bu yılbaşını mükemmel geçirelim! Yılbaşı sofralarınızdan hediye önerilerine ve yılbaşı atmosferine kadar aklınıza gelen her şey Pomstore’da! Avantajlı ödeme seçenekleri ve size özel seçkilerle yılbaşını mükemmel yapacak her şey burada!

Yılbaşı Sofraları

Keyifli yılbaşı sofraları kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her biri eşsiz olan bu tasarımlar Pomstore farkıyla sizleri bekliyor.

Yılbaşının rengi kırmızıya ithafen Iittala’nın Taika serisi yılbaşı sofralarınız için kusursuz bir seçim olacaktır. Iittala’nın klasikleşmiş tarzının biraz dışında olan bu seri özel günlerinizin bir numaralı seçimi olmaya aday!

yilbasi-sofralari-taika

Iittala Taika serisini daha yakından incelemek ve satın almak için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şarapları daha da lezzetli ve keyifli hale getiren Iittala Essence Plus karaf ve kadehler içindeki en iyi yanı ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanmış ürünlerden oluşuyor. Berraklık ve estetiğin zarafetle yorumlandığı bu seri yılbaşı sofralarınıza eşsiz bir ambiyans katabileceği gibi mükemmel bir yılbaşı hediyesi de olabilir; seçim sizin!

yilbasi-sofralari-essence

Eriyen buzullardan ilham alan Ultima Thule serisi, üfleme camın yaratılma sürecinde harcanan emeği ortaya koyuyor. Yemek takımı, tabak, karaf ve kadehlerden oluşan koleksiyon Pomstore’da sizleri bekliyor.

ultima-thule


Yılbaşı Hediye Önerileri

Artık hep aynı hediye seçenekleri arasında sıkışıp kalıyorsanız Pomstora’da sizi ve sevdiklerinizi şaşırtacak hediye önerilerinin olduğunu bilmelisiniz. Kişisel aksesuarlardan dekoratif objelere kadar aradığınız o farklı hediyeyi yılbaşına özel hazırlanmış hediye rehberinde bulabilirsiniz.

Birds by Toikka Finlandiya tasarım sahnesinin en büyük isimlerinden biri olan cam ustası Profesör Oiva Toikka camdan yarattığı her bir kuşa, temsil ettiği gerçek kuşlardaki gibi kişiliklerini vererek yarattığı eşsiz bir koleksiyon.

birds-by-toikka-gift

Bu muhteşem koleksiyonda yer alan zarif kuşlardan sevdiklerinize ücretsiz hediye paketi gönderebilmek için tıklayınız.

Alvar Aalto vazoları doğadan ilham alan yapısıyla dünyaca ünlü tasarımlar arsında yer alıyor. Kıvrımlı yapısıyla üfleme camın sınırlarını zorlayan koleksiyonun tamamını incelemeden karar vermeyin.

alvar-aalto

Vazgeçilmez hediyelerden birisi de kol saatleri! Dünyada eşi benzeri olmayan özel tasarım kol saatleri ile sevdiklerinize mükemmel bir yılbaşı hediyesi verin!

eone-wacthes

Ahşap ve deri… Zamansız tasarımların kahramanı bu eşsiz materyaller hem kendi kendini taşıyabilen ve dayanıklı, bir o kadar da esnek ve hareketli yapıdaki ürünler olarak tek tek tasarımcısı tarafından elde üretiliyor.

wol

Dilerseniz “Wol” el yapımı ürünleri kişiselleştirebilirsiniz! Hediye edeceğiniz kişinin adının ve soyadının baş harfleri çelik ile ürünlere uygulanabiliyor!

%100 el yapımı mimimal takılara ne dersiniz? Urban Bake takılar geri dönüştürülmüş şehir hikayeleri olarak karşımıza çıkıyor. Çağdaş takı tasarımının en iyi örnekleri olan Urban Bake takıların her biri el yapımı olduğu için yegane ürünler!

urban-bake

Sevdiklerinize yeni yılı keyifle geçirmeleri için hediye edeceğiniz kişisel aksesuarlarla farkınızı ortaya koyun. Tukutukum Şallar göz kamaştırıcı güzellikleri, eşsiz esenleri ve birinci kalite ipek kumaşlarıyla bu yılın favori hediyesi olabilir.

tukutukum

El yapımı mumlar Minel Muse İstanbul koleksiyonları şimdiye dek görülmemiş güzellikteki mum ev yardımcı materyallerden oluşuyor. Parafin, stearin, sentetik esans, boya gibi kimyasal içerikli herhangi bir hammadde barındırmayan, özel formülünün içeriğinde yer alan soya yağı ile hayat bulan ve yurt dışında oldukça yaygın olup kabul gören “Soy Candle” kavramını kültürümüze özgü nüanslarla hayata geçiren Minel Muse, tamamen elde dökümü mumları ile fabrikasyon üretimin mekanikliğinden uzak bir marka profili çiziyor.

minel-muse

Doğanın milyon yılda oluşturduğu ve eşsiz desenleriyle insanı kendisine hayran bırakan mermeri hiç böyle ürünlerde görmediniz!

minimal-marbles

Minimal Marbles Tray Collection gizemli dokusu ile sizi bambaşka bir yolculuğa çıkarıyor… Muhteşem bir hediye seçeneği olan Minimal Marbles tepsileri ne olarak kullanmak tamamen size kalıyor. İster aksesuar kutusu yapın ister kahve servis edin.

Özel tasarım kupa ve fincanları da Pomstore’da bulabilirsiniz. Eşsiz kupa ve fincan tasarımlarını detaylarıyla incelemek ve sipariş vermek için Pomstore’u ziyaret edebilirsiniz.

iittala-taika-red

Eşsiz mizah ve sınırsız arzunun hakim olduğu Seletti Toiletpaper ürünleri günlük ihtiyaçları karşılamakla kalmıyor, eğlenceli bir yaşam tarzını benimseyenleri kendisine hayran bırakıyor. Kaseden sabuna, aynadan şemsiyeye onlarca ürün Pomstore’da!

toiletpaper

Yağmurlu günlerde en yakın dostunuz olan Senz Şemsiyeler yağmur ve fırtınadan korumakla kalmıyor havalı görünümüyle adeta bir aksesuara dönüşüyor.

senz

Sevdiklerinize dünyada yalnızca sınırlı sayıda bulunan; moda, tasarım, sanat konularında eşsiz olan kitaplardan hediye etmeye ne dersiniz? Pomstore aracılığıyla bu eşsiz kitapları sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*