Bosch Ankastre GazlıOcakta yemekler güvenle hazırlanıyor

Bosch PRP626B70E ankastre gazlı ocak, en üst düzey güvenlik standartları, fonksiyonelliği ve Domino ocaklarla bütünleşik montaj sağlayan özel Facette tasarımıyla mutfakların vazgeçilmezi olmaya aday…

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni Bosch PRP626B70E anakstre gazlı ocak ile yemek pişirmeyi kolaylaştırırken, gaz emniyet sistemi sayesinde daha güvenli bir hale getiriyor. Özel cam seramik yüzeyiyle çok daha incebir görünüşe sahip olan ankastre gazlı ocak, yan yüzeylerinde zarif ve sade profiller ve ön yüzeyindeki açılı kesime sahip Facette tasarım sahip.

Gaz emniyet sistemiyle güvenlik ön planda

PRP626B70E ankastre gazlı ocak, yanma başlığına entegre edilmiş termo elektrik ateşleme emniyet sistemine sahiptir. Bu sistem, alev herhangi bir nedenle söndüğünde gazın otomatik olarak kesilmesini sağlar, tehliklere karşı güvenli bir pişirim sunar.

Daha şık mutfaklar için…

Bosch PRP626B70E anakstre gazlı ocak özel Facette tasarıma sahiptir. Ocak çok ince ve sağlam bir yapıya sahip seramik yüzey ile tezgahınızla bütünleşirken, yanlarda bulunan metal çıtalar ve özel açılı kesim ön yüzey sayesinde de farklı Bosch Domino ocaklarla mükemmel uyum sağlar.

bosch-ankastre-1

Tek hareketle ateşleme

Düğmeden otomatik ateşleme özelliği sayesinde, düğmeyi çevirirken aynı anda ocağın da yanmasını sağlıyor, ocağı yakmak için düğmeye basıp beklemeye gerek kalmıyor. Düğmeyi çevirerek ısı seviyesinin ayarlanabildiği özellik sayesinde ara vermeden mutfaktaki işlere devam etmek mümkün.

Pişirilecek yemeye göre hassas ısı ayarı

Bosch PRP626B70E anakstre gazlı ocak bir kuvvetli, iki normal, bir ekonomik olacak şekilde dört farklı kuvvette ocak gözüne sahip. Makarna suyunu hızlıca kaynatabilecek yüksek güçlü ateş seçeneğinin yanı sıra, yavaş pişirilmesi gereken yemek tercihine göre hassaslık özelliğine sahiptir. Örneğin ısı hassasiyeti sayesinde çikolatayı kaynama riski olmadan eritir ve hafif ısıda pişirim gerektiren mükemmel soslar yapmayı sağlar.

Geniş yüzeyli, kolay temizlenen ocak ızgaraları

Geniş yüzeye sahip yüksek kalitedeki dökme demir ocak ızgaraları büyük tencerelerin de ocak üzerine kolayca yerleştirilmesini sağlar. Ayrıca ızgaralar özel kaplaması sayesinde bulaşık makinesinde zarar görmeden yıkanabilmektedir.

Bosch Bağımsız Gazlı PRP626B70E Cam Seramik Ocak – Önemli Özellikler

· 4 gözü gazlı ocak

· 1 kuvvetli, 2 normal, 1 ekonomik
ocak gözü

· Sol ön: Normal ocak gözü 1.9 kW

· Sol arka: ekononik ocak gözü 1.1 kW

· Sağ arka: Güçlü ocak gözü 2.8 kW

· Sağ ön: Normal ocak gözü 1.9 kW

· Düğmeden otomatik ateşleme

· Gaz emniyet sistemi

· Dökme demir ocak ızgarası

· baglantı kablosu 1 m

· Fabrika çıkışı doğalgaza ayarlı (20 mbar)

· LPG enjektör seti cihaz içinde (28-30/37mbar)

· Genişlik 606 mm

· Cihaz ölçüsü 47*606*527

· Tavsiye edilen satış fiyat ı: 1.402 TL

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*