Cave Deluxe Hotel Sizi Kapadokya’nın Büyüsüne Davet Ediyor

Doğa ve tarihin bütünleştiği en güzel yerlerden biri Olan Kapadokya’da sizi bir molaya davet ediyor.

Binlerce yıllık medeniyetin içinde yer alan Cave Deluxe Otel, Kapadokya’nın ihtişamlı ve doğallığı ile sizleri mükemmelliğe davet ediyor. Yörenin tam ortasında yer alan ve geleneksek Kapadokya kültürünün hala bozulmadan sürdürüldüğü doğal yapının mükemmel korunduğu Ortahisar kalesinin gölgesinde huzur ve konfor bir arada Cave Deluxe Otel’de sunuluyor.

cave5

Cave Deluxe Otelde, toplam 36 oda yer almaktadır . Odaların 30 tanesi kaya oyma ve 6 tanesi taş yapıdan oluşmaktadır. Tüm odalarda duş ve ayrı küvet, merkezi ısıtma, telefon, LCD TV, 200 kanallık TV yayını, saç kurutma makinesi, mini bar, şemsiye, safe box, kettle ve çay-kahve setinin yanında, çay kahve servisleri her gün yenilenmekte ve ücretsiz olarak müşterilere ikram edilmektedir.

Cave Deluxe Otel’in içind eyer alan Nar Restoranın da standart kahvaltı ürünlerinin yanı sıra, yöresel ve doğal olarak hazırlanan çeşitli ekmek ve unlu ürünler, meyve ve sebzeler ile peynir, yağ ve reçel çeşitleri de sunulup, günün istediğiniz saatinde kahvaltınızı edebilirisniz. Servis edilen yemeklerin sebze ve meyveleri doğal olup, otelin özel bahçesinde günlük toplanarak servis edilmektedir.
50 kişi kapasiteli Nar Restoran`da yörenin popüler yemekleri ile geleneksel Türk mutfağı seçeneklerini ve pratik yiyecekleri 24 saat boyunca açık ve kapalı bölümd veya kişiye özel oadaya da servis olarak istenilebilmektedir.

Cave Deluxe Otelde, teknolojiden de uzak kalmamaktasınız. Gün içerisinde bilgisayar ve internet bağlantısını ücretsiz olarak kullanma hizmeti de verilmektedir. Doğa ile baş başa olmak ve kısa bir bisiklet turu atmak isteyenler için ise önceden rezervasyon yaparak turun keyfini çıkartabilmektedir. Arabaları ile gelenler için ise ücretsiz otopark hizmeti de bulunmaktadır.

Sürpriz yağmurların yer aldığı Kapadokya şemsiye taşımanıza da gerek olmadığını hatırlatıyor. Cave Deluxe gerek yağmurdan gerekse güneşin sıcak ışıklarından sizi korumak için ücretsiz şemsiye servisi de sunmaktadır. Tüm konforun yer aldığı otelde odalara özel ütü ve ütü masasına ihtiyaç duyulduğunda anında temin etmektedir.

Bölgeyle ilgili sormak istedikleriniz, seyahat bilgi ve konfirmasyonları, bölge haritaları, yardımcı kitaplar gibi her türlü soru ve ihtiyacınıza cevap verecek concierge servisimiz 24 saat boyunca hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Ürgüp’e bağlı Ortahisar kasabasında yer alan otelimiz, Kuruçay Vadisinin tam bitim noktasında yemyeşil bir vadide Kasaba merkezine 2 dakika yürüyüş mesafesindedir. Nevşehir’e uzaklığı 13 km. Kayseri’ye uzaklığı ise 60 km.dir.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*