Dağ gibi çamaşırlara 9 kiloluk dev gibi kurutma!

9 kilo kapasiteli Bosch HomeProfessional ile çamaşır kurutmak hem pratik hem ekonomik

Yeni Bosch WTY86810TR HomeProfessional kurutma makinesi, 9 kiloluk dev kurutma kapasitesiyle çamaşırları açık havada kurutmanın büyük sorun olduğu sonbahar mevsiminde hayatı kolaylaştırıyor. Özellikle yağışlı ve nemli havalarda kurumak bilmeyen çamaşırları, çok kısa sürede adeta ütülenmiş gibi kurutuyor. Çamaşırlar, dışarıda kurutmaktan kaynaklanan toz, kir, is, egzoz gazları gibi zararlı etkenlere maruz kalmadığından son derece hijyenik kuruyor. Bir ilk olarak sunulan “yorgan programı” sayesinde kuruması son derece zor olan yorganlarınızı rahatlıkla kurutuyor. A+ enerji sınıfı ve ActiveAir ısı pompa teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor. Tıpatıp aynı görünüme sahip olduğu HomeProfessional çamaşır makinesiyle de harika bir ikili oluşturuyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni Bosch WTY86810TR HomeProfessional kurutma makinesi, 9 kiloluk dev kurutma kapasitesi ile göz kamaştırıyor. Özellikle yağışlı ve nemli havalar nedeniyle çamaşır kurutmanın büyük bir dert olduğu sonbahar mevsiminde, 9 kilo kadar dağ gibi çamaşırı tek seferde kurutarak, tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. Balkonlarda, bahçelerde bir türlü kurumak bilmeyen ve üstelik dışarıdan gelen toz, kir, is ve egzoz gazı gibi zararlı etkenlere maruz kalan çamaşırlar, 9 kilo kapasiteli Bosch HomeProfessional kurutma makinesinde bir çırpıda ve hijyenik olarak kuruyor.

Sizi sıcacık tutan yorganlarınızı bile kurutuyor

9 kiloluk kurutma kapasitesiyle küçük, büyük ailedeki herkesin çamaşırlarını kolayca ve titizlikle kurutan Bosch HomeProfessional, bir ilk’i de beraberinde getiriyor. “Yorgan Programı”na sahip Bosch HomeProfessional kurutma makinesi, soğuk havaların vazgeçilmez sıcaklığını sunan yorganları bile kurutuyor.

9 kilo çamaşırı kuruturken zamandan ve enerjiden tasarruf edin

9 kilo çamaşır kurutma kapasiteli Bosch HomeProfessional, A+ enerji sınıfı ile aile bütçesini ve doğayı koruyor, bir sürü çamaşırı tek tek elde silkeleyerek, belli yerlerinden mandalla bir yerlere tutturmaya çalışılması, sonra onların minimum iki gün ortalarda durması, toplanmayı beklemesi gibi zahmetlere de son veriyor. Böylece çamaşır asmaya, kurumasını beklemeye ve toplamaya harcanan emek ve vakit kaybı ortadan kalkıyor.

Akıllı ActiveAir Teknolojisi ve donanımı sayesinde kullanım kolaylığı evinizde

9 kiloluk Bosch HomeProfessional kurutma makinesi kapalı devre içerisinde çalışan bir ısı pompa sistemi olan akıllı ActiveAir Teknolojisi’ne sahip. Bu dolaşım sisteminde, kurutma havası, tekrar tekrar ısıtılmadan ısı pompası sayesinde korunuyor ve böylece var olan ısı korunarak en düşük maliyetle en yüksek ısı verimliliği sağlanmış oluyor. Yüksek çözünürlüklü özel TFT ekran, makineyi kullanmayı nerdeyse çocuk oyuncağı haline getiriyor.

Banyonuzda mükemmel uyumu yakalayın

Bosch HomeProfessional kurutma makinesi, kendisi gibi 9 kilo çamaşır yıkama kapasiteli HomeProfessional ailesinin diğer üyesi çamaşır makinesi ile eşleşiyor. Tıpatıp aynı görünüme sahip olan bu iki makine, banyolarda mükemmel uyumlu bir ikili oluyor.

Bosch WTY86810TR HomeProfessional Kurutma Makinesi – Özellikler

Enerji verimlilik sınıfı: A+
ActiveAir Teknolojisi
Özel programlar: Yünlülerde son uygulama, Mix, Outdoor, Havlu, Yorgan, Zaman programı 30dk. soğuk, Zaman programı 60dk. sıcak, İç giyim, Kaz tüyü, Süper-Kısa 40′, Gömlek/Bluz
Kırışık azaltma sistemi: Program sona erdikten sonra 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme
TouchControl tuşlar (dokunmatik tuşlar): başlat/beklet, kolay ütüleme, seçenekler, kuruluk derecesi, memo 1, memo 2, 24 h bitiş zamanı erteleme
Çok sesli akustik sinyal
DuoTronic
Işıklı, açma/kapama fonksiyonlu program kontrol düğmesi
TFT ekran: Yüksek çözünürlüklü ekran
Hassas kurutma sistemi: Çamaşırları koruyan büyük Çelik tambur ,soft tasarım pedallar
Çocuk kilidi
Program bitiminde akustik sinyal
Büyük yuvarlak cam kapak
Çekip açılabilen kapak
Kapı menteşesi: sağda, değiştirilebilir
Boyutlar(Y x Gx D): 84.2 x 59.7 x 63.4 cm
Alttan sürgülü
Tavsiye edilen satış fiyatı: 2.495 TL

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*