Emaar Square’de gezdiğin eve hayatını yerleştir!

Gayrimenkul sektöründe ilk kez Emaar Square tarafından yapılan uygulamada, projeden ev almak isteyenler, Emaar Square örnek evlerini kendi fotoğraflarıyla kişiselleştirerek, kendi evlerini geziyor hissini yaşayacak. Videosu en çok izlenen beş kişi ise birer mini iPad kazanacak!

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties’in ülke iştiraki olan Emaar Türkiye, Çamlıca’da satışa sunduğu Emaar Square projesi için gayrimenkul sektöründe ilk kez denenen bir uygulamayı hayata geçirdi. “Hayalindeki Ev?” adı verilen uygulama için Emaar Square web ve Facebook sayfasına konulan iconlar ile bilgisayar üzerinden giriş yaparak Emaar Square projesinde yer alan üç ayrı ev tipi için yapılan video çekimleri ile kullanıcılar kendi evlerini oluşturabilecek.

Hayalimdeki-ev

Uygulama ile kendine uygun ev tipini belirlemek ve yakından görmek isteyenler önce facebook albümlerinden veya bilgisayarlarından en az beş fotoğrafı uygulamaya yüklüyor.  Sonrasında ise uygulama devreye giriyor ve tamamen kişiye özel bir video oluşturuyor. Evlerin içinin dekorasyonundan ortak alanlarına kadar her mekânda kendini, ismini ve fotoğraflarını gören ziyaretçi, Emaar Square’deki konutları kendi evini gezer gibi geziyor ve adeta sanal ortamda kendi evinde yaşıyor. Üstelik bu keyifli kişiye özel video uygulaması, Facebook ve twitter hesaplarının yanı sıra elektronik posta olarak da paylaşılabiliyor.

Hayalindeki Ev”

Emaar Türkiye Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen, dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties’in ülke iştiraki olarak hep öncü ve yaratıcı projelere imza attıklarını belirterek “Dijital pazarlama alanında başlattığımız kişiye özel video yöntemi gayrimenkul sektöründe ilk kez yapılıyor. Bu yeni çalışmayla birlikte ziyaretçiler ve Emaar Square’den ev almak isteyenler, projenin 1+1, 2+1, 3+1 dairelerini, kendi evleri gibi gezebilecek. Bu sayede kendilerini projenin içinde görme imkânına sahip olacaklar. Başlattığımız uygulamanın bir diğer artısı da, en çok izlenme sayısına ulaşan beş videonun sahibine hediye edeceğimiz beş mini iPad olacak” dedi.

Bu yeni uygulamaya www.emaarsquare.com.tr , http://hayalimdeki-ev.com internet adreslerinden ve Emaar Square’in facebook sayfasından ulaşmak mümkün.

Her beğeniye uygun evler

Emaar Square içinde yer alan konut grupları farklı tarzlara sahip kullanıcıların, beklentilerine cevap verebilecek donanımla tasarlandı. Brüt 61 metrekare büyüklüğündeki modern çizgilere sahip 1+1 dairede, açık renklerin verdiği ferahlık hissinden yararlanarak tasarlanmış. Minimum mekânda maksimum konforun yaratıldığı dairede, tam boy pencereler sayesinde gün ışığı ve manzaradan bol miktarda faydalanmak mümkün.

Brüt 142 metrekare büyüklüğündeki modern dizayna sahip 2+1 daire, aktif iş hayatının getirdiği zamansızlık içerisinde sosyalleşmeye imkân sağlayan, çağdaş yaşamın tüm fonskiyonlarını bünyesinde barındıracak biçimde; özellikli ahşap ve mermerler, ekstra alanlar ve altyapı özellikleri gibi detaylar içeren lüks pakette dekore edildi. Tam boy cam cepheleri ve 3 metrelik tavan yüksekliğiyle ferahlık ve rahatı bir arada sunan dairede yine dünyaca ünlü markalardan yararlanıldı.

Brüt 152 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairenin diğer versiyonu ise Modernleştirilmiş Klasik (contemporary classic) tarzda sade ve hafif ton geçişleriyle açık renk malzemelerin uyumu kullanılarak dizayn edilmiş. Açık renklerin yoğun olarak kullanıldığı rezidans dairesi, üç metre tavan yükseklikleriyle de ayrıcalık yaratıyor.

Metrekare büyüklüğü brüt 218 olan ve eliptik girişi ile dikkat çeken 3+1 daireler ise ahşap kapıları, özgün, üst düzey malzeme seçimleri, depolama alanları, ekstra hizmetli odasıyla, lüks pakette ve klasik tarzda dizayn edilmiş. Emaar Square projesini tüm konutlarında olduğu gibi 3+1 dairede de 3 metrelik tavan yüksekliği ferah alanlar yaratmış.

Emaar Square 2012-2013 yılında Avrupa’dan sonra dünyanın “En İyi Karma Mimari Projesi” ödülünü alan projesinin satış ofisinde yer alan ve iki design group ortağı Sema Özsaruhan tarafından dekore edilen dört ayrı örnek daire tipini artık dijital ortamda da müşterilerinin beğenisine sunuyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*