EMNA STUDIO YENİ KOLEKSİYONU MUDALLA’YI POMSTORE’DA TANITTI

Yerli ve yabancı tasarımcıların estetik, özgün ve yenilikçi ürünlerini bir çatı altında toplayan Pomstore, Tunus asıllı Fransız Mimarlık Şirketi Emna Studio’nun yeni koleksiyonu Mudalla’yı Levent Showroom’unda tanıttı.

Emna Rached tarafından kurulan Emna Studio, Türkiye’de kurulan Tunus asıllı Fransız mimarlık şirketi. Rached, üç boyutlu mimari görseller konusunda, bu alanda en iyi bilinen Parisli firmalardan biri için özel uzmanlık geliştirerek 8 yılı aşkın süredir mimar olarak çalışıyor. Emna Studio’nun ürünleri arasında yaşam alanlarınıza renk getirecek, geometrik formlarının yanı sıra, minimalist ve oryantalist çizgileriyle de dikkat çeken aksesuarlar yer alıyor.

Emna Rached
Emna Rached

Emna’nın ürün gamına yeni eklediği Arapçada “poligon” anlamına gelen “Mudalla” koleksiyonu, 7 Nisan tarihinde yapılan özel lansmanla ilk kez Pomstore’da tanıtıldı. Emna Rached, yeni koleksiyonu “Mudalla” ve farklı ürünleriyle Pomstore’un vitrinini de tasarladı.

Emna Studio’nun yeni koleksiyonu Mudalla canlı renkleriyle yaşam alanlarınıza enerji getirecek farklı parçalardan oluşuyor. Sehpa, kutu, konteyner, aydınlatma ürünleri ve tepsiden oluşan koleksiyon, çok yönlü, işlevsel kullanımıyla birlikte, geometrik formların klasik ve dayanaklı malzemelerle eşsiz bir uyumu olarak karşımıza çıkıyor.

Kusursuz Sekizgenler

Mudalla koleksiyonundaki sehpa, kutu ve konteyner ürünleri sizi şaşırtacak bir tasarıma sahip. Canlı renkleri ve sekizgen formlarının keskin açıları, bakılan her açıdan farklı görünmesini sağlıyor ve size içinde eşya saklama imkanı da veriyor. Mudalla Sehpa, ister oturma odanızda favori koltuğunuzun yanında, isterseniz yatak odanızda komodin olarak size eşlik edebilir. Mudalla Kutu ve Konteyner ise renkli metal malzemesiyle iç mekanlarda farklılık yaratarak masanızın yanında mükemmel duracak ve eşlik edecek ürünler.

aol-mudalla-container

Mudalla Zemin Aydınlatma ise sekizgen tel bir tasarıma sahip. Sahip olduğu geometrik yapısı duvarlarda gölge oyunları yaratıyor. Yaşam alanınızdaki diğer mobilya ve dekorasyon öğeleriyle kolaylıkla uyum sağlıyor ve mekana özel bir karakter kazandırıyor.

aol-emna-mudalla-floor-light

Mudalla Tepsi klasiğin ve modernliğin birleştiği yerde ortaya çıkan bir tasarım. Elde parlatılmış cnc kesim mermerin sekizgen yapısındaki minimalist tasarımı dengelenmiş bir parça yaratıyor. Mudalla Tepsi sehpanız veya masanızın üzerinde sunumlarınızı zenginleştirmek için mükemmel bir seçim.

Emna Studio’nun yeni koleksiyonu Mudalla ile birlikte farklı koleksiyonlara ait birbirinden şık mobilya ve aksesuarları Pomstore Levent Showroom’da ve pomstore.net online mağazada satışa sunuluyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*