En Çok Tavsiye Edilen Marka: İnoksan

İnoksan, “Siz Memnunsanız Biz de Memnunuz” Dedi

Endüstriyel mutfak sektörü lideri İnoksan, GfK Türkiye tarafından yapılan 2013 müşteri memnuniyet araştırmasına göre kendi müşterileri nezdinde sektörünün en çok tavsiye edilen markası oldu.

Endüstriyel mutfak sektörü öncüsü İnoksan, her sene gerçekleştirdiği müşteri memnuniyet araştırmasını bu sene de sürdürdü. Marka gücünü sektör profesyonellerine verdiği önemle pekiştiren İnoksan, Türkiye’nin Güvenilir Araştırma Belgesi GAB’a sahip olan GfK Türkiye araştırma şirketi tarafından 14 Şubat – 29 Nisan 2013 tarihlerinde 122 kişi ile yapılan 2013 müşteri memnuniyet araştırmasına göre, kendi müşterileri nezdinde Türk endüstriyel mutfak sektörünün en çok tavsiye edilen markası oldu.

2013 yılı memnuniyet araştırma sonuçlarından çok memnun olduklarını dile getiren İnoksan Satış Pazarlama Genel Müdürü Esra Altay ’İnoksan markası gelişimini ve gücünü sektörün profesyonellerinden alan bir marka. GfK Türkiye ile beraber gerçekleştirdiğimiz araştırma bizler için hem yön gösterici hem de gurur verici. Her yıl düzenlediğimiz araştırma sonuçları bizlere katma değer sağlıyor; bununla birlikte her ay düzenli olarak üst yönetiminde katılımıyla gerçekleştirdiğimiz müşteri ilişkileri toplantılarımızda yönetim süreçlerini de değerlendiriyor, böylelikle müşterilerimizin ve sektörün ihtiyaçlarını belirlerken dinamiklerini de daha net görebiliyoruz. İnoksan, öncelikleri arasına müşterisini ve müşteri ilişkilerini koyan bir marka. İnovatif olmamızın, sektöre yön veren marka oluşumuzun da sırrı bu. Bu sebeple, her yeni gün müşterisine verdiği önemi yeni projeleriyle, CRM alt yapısıyla ve Ar-Ge çalışmalarıyla destekliyor. Günümüzde markaların sektördeki duruşuna markanın kendisi değil, markayı duyan, kullanan ve tavsiye eden müşterileri karar veriyor. İnoksan olarak, bu konunun önemini birçok markadan daha önce farkettik ve gerekli çalışmaları başlattık. Her geçen gün sektöre yenilik katmaktan ve takip edilen marka olmaktan son derece mutluyuz. Önümüzdeki senelerde de heyecanımızı kaybetmeden yolumuza devam ediyor, Türkiye’nin gurur duyulan markaları arasında olmaya devam ediyor olacağız‘ dedi.

Kendi müşterileri tarafından en çok tavsiye edilen marka oluşunun yanında, kolay ulaşılabilirliğin günümüzdeki öneminin de farkında olan İnoksan, konuya duyduğu hassasiyeti araştırma sonuçlarında da test etti. Satış öncesi ve sonrası 360 derece her konuda müşterilerine destek vermeye hazır olan marka, GfK Türkiye sonuçlarına göre kendi müşterileri nezdinde endüstriyel mutfak sektörünün en kolay ulaşılabilir markası oldu.

Aşçılar, satınalma müdürleri ve firma sahiplerinin hedef kitle olarak belirlendiği geniş kapsamlı araştırma sonucunda İnoksan markasının güvenirliği, kalitesi ve ilk akla gelen marka oluşu vurgulanmış oldu.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*