Evim Temiz Evim

Her bayram öncesinde olduğu gibi bu sene de artık bir gelenek haline gelen bayram temizlikleri çoktan başladı. Özellikle bu sene bayram öncesine denk gelen önümüzdeki hafta sonu, evlerimizde son hız bir derleyip toplama, temizlik, bozuk lamba ve prizlerin bakımı, eksik listesi çıkartma, nalbur, usta, biraz daha temizlik, çamaşır, bulaşık işleri ve benzeri birçok işe zaman sahipliği yapacak. Ki her zamanki gibi bu bayrama da yine aklımızda bir sürü soru ve olası evsel sorun ile gireceğiz. Sonu yok…

Bildiğiniz üzere Architecture of Life olarak hayatımızı kolaylaştıran cihazlara hep yer vermeye çalıştık. Sizlere bugün gözümüze çarpan birkaç cihazı daha sunacağız.

WORX WX254L SD Semi-Automatic Power Screw Driver with 12 Driving Bits

Şarjlı tornavida. Basit yapısı ve kullanım kolaylığı ile bazılarımıza lüks gelen fakat yeri ve zamanı geldiğinde hayat kurtarabilen bir cihaz. Worx’un fikri ise biraz daha ‘temiz’ çalışmaya yönelik. Şekil itibarı ile çoğu zaman tabanca yapısında olan bu cihazlara revolverlerde olan toplu mermi yatağını ekleyen Worx, bu sayede cihazda kullanılan tornavida uçları için de bir hazne kazanmış.

AOL_WORX_Semi-Automatic_Power_Screw_Driver_01
WORX WX254L SD Semi-Automatic Power Screw Driver with 12 Driving Bits

Eskiden olduğu gibi sürekli kaybolmaya fazlasıyla müsait bu parçaları bir araya toplayan bu tasarıma 18 saatlik uzun bir pil ömrü, hafiflik (1 kg) ve uygulama alanınıza yönlendirilmiş bir LED ışık kaynağı da ekleyen firmanı sunduğu garanti süresi ise 3 yıl.

Dyson DC44 Animal Digital Slim MK2

Beklentinin altında kalan kullanım olanakları ile şarjlı el süpürgeleri, çoğu zaman asılı oldukları yerde kalan veya birkaç kullanımdan sonra kaldırılıp unutulan küçük ev aletlerinin başında gelir. Gerek pil ömrü, gerekse temizleme kabiliyetleri bakımından çok çabuk eskiyen bu cihazları tekrar evlerimize sokacak bir gelişme ise ünlü İngiliz firması Dyson’dan geliyor. Sanıyoruz ki kullanılan formül, bu defa beklenenden bile başarılı sonuçlar verecek.

AOL_Dyson_DC44_Animal_Digital_Slim_MK2_05
Dyson DC44 Animal Digital Slim MK2

2.3 kilogram ağırlığında olan Dyson DC44 serisinin göze çarpan özellikleri arasında; tavandan tabana her yere ulaşmanızı sağlayan alüminyum alaşımlı borusu, ağırlık dengesinin gözetildiği tasarım, yüksek emiş gücü, ev hayvanı sahiplerinin bayılacağı kendinden motorlu karbon fiber fırçalı süpürge başlığı ve küçük evler için geliştirilen ve neredeyse her yere girip çıkabileceğiniz süpürge ucu yapısı bulunmakta. Bir başka harika özelliği ise 22.2V olarak geliştirilen yeni nesil bataryanın getirisi olan 20 dakikalık kesintisis çalışma süresi! Normal formda, hem de kablolu bir elektrik süpürgesinden beklediğiniz her şey aslında DC44’lerde mevcut. Tercih sizin…

 

iNeed Neck and Shoulder Pro Massager with Heat

Günün sonu. Her şey yerli yerinde. Ev temiz, siz temiz. Ama o yorgunluk?

Bir türlü noktayı tutturamadığımızdan mıdır bilinmez, boyun, omuz ve sırt masajı her zaman yarıda kalan bir rahatlama tercihi olmuştur. Tek başınızayken yapması zor, birisine yaptırırken de çoğunlukla kısa kesilen masajlarınızı bu sefer ısı takviyesiyle yapmak ister miydiniz? Hem de başkasına muhtaç olmadan…

AOL_iNeed_Neck_Shoulder_Massager_Heat_04
iNeed Neck and Shoulder Pro Massager with Heat

iNeed Neck and Shoulder Pro Massager with Heat, boynunuza dolanan esnek yapısı ve rahatsız etmeyen vurma şiddeti ile, zar zor ulaşıp bir türlü sonlandıramadığınız boyun ve sırt masajını size 3 ayrı program ve ısı seçeneğiyle sunuyor. Yapmanız gereken tek şey ağrıyan bölgeyi bulmak. Dilerseniz tanıtım videosuna bir göz atın!

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*