Ferroli’den Doğa dostu Econcept Tech ile kışa hazırlıklı girebilirsiniz

Yüzde 17 ilave tasarruflu yoğuşma teknolojisi ile Econcept Tech ve yüksek verim sağlayan çelik kazanlar TR G serisi tüketicilerin tüm beklentilerini karşılamayı vaat ediyor

Ekim 2013 – Türkiye’deki en geniş ürün gamına sahip firmalardan biri olan Ferroli, hem tasarruflu hem de doğa dostu ürünleriyle tüketicilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Doğa dostu duvar tipi yoğuşmalı kombi Econcept Tech ile yüzde 109 ve yeni TR G çelik kazanlar merkezi ısıtma sistemlerinde yüksek verimlilik ve konfor sunuyor.

Ferroli-Econcept-Tech-2535

Econcept Tech serisi tüm kapasite aralıklarında yüksek verim sağlarken, premix teknolojisiyle de çevreye yayılan gaz salınımını minimuma düşürerek doğayı koruyor. Ayrıca cihaz, güneş enerji sistemleri ile tam uyumlu çalışarak kullanım suyu temininde de yakıt tasarrufu sağlayabiliyor. Tasarımdaki ince dokunuşların yanı sıra çalışma performansı konusunda da öne çıkan Econcept Tech, akıllı LCD ekranıyla arıza bildiriyor. Modülasyonlu, uzaktan kumandalı, on-off oda termostatları ve dış hava sensörüne bağlanabilme olanağı (opentherm protokolünü desteklemektedir) ve kaskad kullanıma uygunluğu ile de çok fonksiyonlu bir cihaz.

Ferroli, yeni TR 2G ve TR 3G çelik kazanları ile merkezi ısıtma sistemi ürün gamını daha da zenginleştirmektedir. TR G yer tipi çelik kazanlar, 2 ve 3 geçişli olmak üzere, iki farklı model seçeneğine sahiptir. Tüm TR G kazan modelleri (ve tüm kapasiteler) için standart çalışma basıncı 4 bar olup, talep edilmesi durumunda 6 bar çalışma basıncına sahip kazanlar da üretilebilmektedir.

TR 2G model kazanlar 2 geçişli (karşı basınçlı) olup, 200.000 kcal/h ile 800.000 kcal/h arasında toplam 11 farklı kapasite seçeneğine, TR 3G model kazanlar ise 3 geçişli olup, 200.000 kcal/h ile 1.200.000 kcal/h arasında toplam, 11 farklı kapasite seçeneğine sahiptirler. TR 2G ve TR 3G model kazanlarda, 800.000 kcal/h’e kadar olan modellerde sulu ön kapak, 800.000 kcal/h ve üstü modellerde ise refrakter’li ön kapak kullanılmıştır.

Kullanılan sulu ön kapak sistemi ve kazan dizaynı sayesinde TR G kazanların verimi diğer kazanlara göre çok daha yüksektir. Bu sistemle TR 2G 2 geçişli kazanlar %94.5, TR 3G 3 geçişli kazanlar ise %95,2’ye varan (%30 kısmi yükte) verim değerlerine sahiptirler. (TSE EN 303-1, 303-3, TSE 497 göre) TR G serisi kazanlar TSE ve CE belgelerine sahiptir. TSE belgesi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Pendik Isı laboratuvarında yapılan testler sonucunda alınmıştır. TR G kazanlar imalat hatalarına karşı, 3 Yıl garanti süresine sahiptir.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*