Geleceğin Sanatçıları Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’nde Yetişiyor

4-6 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek uluslararası çağdaş ve modern sanat fuarı ARTINTERNATIONAL, çocukları sanatla buluşturmaya devam ediyor. Küçük sanatseverler Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’nde özgürce duvarları boyayacak, İnteraktif Sanat Tarihi Tüneli’yle sanatın gelişimine tanıklık edecek ve bisikletlerle ‘spin painting’ deneyimini yaşayacak.

4-6 Eylül 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde üçüncüsü gerçekleşecek uluslararası çağdaş ve modern sanat fuarı ARTINTERNATIONAL, geçen yıl olduğu gibi Ülker Çocuk Sanat Atölyesi ile küçük ziyaretçileri sanatla buluşturmaya devam ediyor. Fuar alanına özel kurulacak atölyede çocuklar, eğlenerek öğrenecek, özel eğitmenler ve danışmanlar eşliğinde sanata daha da yakınlaşacaklar. Bu yıl küçük izleyiciler, sanatın tarihsel gelişimini İnteraktif Sanat Tarihi Tüneli’ni gezerek ve deneyimleyerek öğrenirken serbest boyamadan kolaja ve duvar boyamaya pek çok farklı çalışmayla özgürce resim yapacak ve fuara özel tasarlanan bisikletlerle ‘spin painting’ deneyimiyle tanışacak.

Ulker-Cocuk-Sanat-Atolyesi

2011’den beri çocukları erken yaşta sanat ile buluşturmayı, sanatı günlük yaşamlarının bir parçası haline getirmek hedefiyle yürütülen ve bugüne dek 13 binin üzerinde çocuğa ulaşan Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’nin içeriği bu yıl Söz Danışmanlık desteği ile geliştirilirken, atölye alanı Sanja Jurca Avcı tasarımı ve AVCI ARCHITECTS mimarlık ofisinin sponsorluğunda hazırlandı. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: cocuksanatatolyesi.ulker.com.tr

Biletler biletix’te
Yılın merakla beklenen uluslararası çağdaş ve modern sanat fuarı ARTINTERNATIONAL, 4-6 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. İspanya’dan Çin’e, İtalya’dan Bulgaristan’a, 27 ülkeden 87 galeri ve 400’den fazla sanatçının katılacağı fuar, bir kez daha sanat tutkunlarının odağı olacak. ARTINTERNATIONAL, 5 ve 6 Eylül tarihlerinde 12:00 – 20:00 saatleri arasında sanatseverlerin ziyaretlerine açık olacak. Fuarın biletlerinde ücret artışı olmayacak ve geçen yıl olduğu gibi günlük Tam 30 TL, 2 günlük Tam 45 TL, 2 günlük Öğrenci 15 TL olarak satışa sunuldu. Biletler biletix’ten ya da Haliç Kongre Merkezi’nde bulunan gişelerden alınabilecek.

Fuarla ilgili ayrıntılı bilgi için: www.artinternational-istanbul.com
Ülker Çocuk Sanat Atölyesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için: cocuksanatatolyesi.ulker.com.tr

ARTINTERNATIONAL
Tarih: 4-6 Eylül 2015
Yer: Haliç Kongre Merkezi – Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. Beyoğlu – İstanbul
www.artinternational-istanbul.com

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*