GROHE’den kadınların hayatını kolaylaştıran yenilikçi tasarımlar

GROHE’nin yeni nesil termostatik Grohtherm 2000  New serisi artırılmış güvenlik ve ek konfor sunuyor. İstenilen su sıcaklığına hızla ulaşarak su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor.

Yeni mutfak bataryaları GROHE Minta Touch, dokunmatik özelliği sayesinde çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor. GROHE Minta Touch ile temizlik parmaklarınızın ucunda.

 

ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, gelişmiş ülkelerde kadınlar yaşamlarının üç yılını mutfakta geçiriyorlar. Kadınların iş yaşamına daha az katıldığı ve zamanlarının çoğunu evlerinde geçirdiği gelişmekte olan ülkelerde ise bu süre daha da uzun. Mutfağın kadın yaşamında bu kadar fazla yer alması, Avrupa’nın en büyük ve dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımı üreticisi GROHE’yi kadınların evdeki yaşamlarını kolaylaştıran ürünler sunmaya yönelten nedenlerin başında geliyor. GROHE’nin, kalite, tasarım, teknoloji ve sürdürülebilirlik öncelikli yaklaşımıyla geliştirdiği ve kadınlara kolaylık sağlayan fonkiyonlar içeren ürünleri fark yaratıyor. Mutfakta yepyeni bir dönem başlatan GROHE Minta Touch dokunmatik eviye bataryası ve yeni nesil termostatik Grohtherm 2000 New serisi, özellikle kadınların evdeki yaşamını kolaylaştıran fonksiyonlar içeriyor.

Grohe_Minta-Touch

Sabit Sıcaklıkta Banyo Keyfi İçin Grohtherm 2000 New!

Dünyanın en hassas termometresi olan ve cildi dikkate alınarak tasarlanan GROHTHERM 2000 New termostatik batarya, sıcak su akışı sırasında bile ısınmayan yüzeyi ile özellikle bebeklerin banyosu için annelere büyük kolaylık sağlıyor.  Grohtherm 2000 New’deki GROHE TurboStat® teknolojisi, duş boyunca su sıcaklığını sabitleyerek, bebekleri ve anneleri suyun aşırı ısınmasından  kaynaklanacak rahatsızlıklardan koruyor..

Yüzeyin ısınmasını engelleyen GROHE CoolTouch® teknolojisi bebeğin hassas cildinin sıcaktan yanmasını önlüyor. Tüm bu teknolojilerin yanı sıra şelalelerin geniş ve güçlü akışından ilham alınarak tasarlanan Grohtherm 2000 New, banyolarda estetik bir atmosfer yaratıyor.

GROHE Minta Touch ile temizlik parmaklarınızın ucunda…

Mutfakta iş yaparken eller hep kirlenir. Eliniz  kirli, yağlı, yapışkan veya pis mi? Hiç sorun değil; dokunmatik özelliği sayesinde tek yapmanız gereken elinizin tersi, bileğiniz veya  kolunuz  ile hafifçe dokunmak. Böylece eliniz kirli olduğunda bile  bataryanızın temiz kalması mümkün.

Kadınların mutfakta geçirdikleri zamanı daha konforlu ve pratik hale getiren, oldukça hijyenik ve etkileyici şekilde su tasarrufu sağlayan bu kullanım şekli, EasyTouch teknolojisi sayesinde mümkün hale geliyor. Minta Touch aynı zamanda GROHE SilkMove® teknolojisine sahip kumanda kolu kullanılarak da çalıştırılabiliyor. Tüm bunların sonucunda kadınların mutfakta geçirdikleri sürede yepyeni bir rahatlık sunan bir armatür ortaya çıkıyor.

 

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*