Hem kulağa hem göze hoş geliyor

Müzik dinlediğimiz MP3/4’ler, ardından cep telefonları en popüler elektronik cihazlar oluverdi bizler için. Bunu hepimiz biliyoruz. Şimdilerde ise bu cihazlardan dinlediğimiz müziği kulağımıza ulaştıran kulaklıklarımız dikkat çekiyor. Bazılarımız için kıyafetin bir parçası, bazılarımız için ise yaşamımızın yansıması. Peki ya son dönemde herkesin ilgisini çeken, sahip olunmak istenen kulaklıklar neler? Kimler tasarlıyor? Bakalım görelim…

Beats Tour

Hiç bir sanatçı çalıştığı stüdyoda küçücük kulaklıklarla karşımıza çıkmaz. Çünkü küçük bir şeyde büyük bir sese ulaşabilmek çok nadirdir. Uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde Beats Tour, sizlere kulak içine yerleşen kulaklıklar arasında verimli sonuç nasıl elde edilir onu gösteriyor.

Beats Mixr

Kulaklıklar arasında mükemmel bir sete ulaşabilmek isteyen David Guetta, Beats by Dr. Dre serisine meydan okudu. Hafif ve güçlü Beats Mixr, DJ’ler için tasarlandı. 1 yılı aşkın çalışma sürecinin ardından binlerce prototip denendi. Hafiflik ve güç bir araya geldi ve ortaya Beats Mixr çıktı.

Monster ile kendinizi ifade edin…

Aradığınız ilhamı, Monsterürünlerinde bulacağınız kesin. Her bir koleksiyonunda kullanıcılarına farklı kolaylıklar sunuyor. Sizin koşullarınıza uygun olan bir tanesini seçmeniz bir şarkıdan diğer bir tanesine geçmek kadar kolay olacak.

Bang&Olufsen V2

Bang&Olufsen kulaklıklar, kulağınızın içerisine kolaylıkla yerleşip eşsiz ses kalitesini sizlere sunmak için tasarlandı. Geleneksel kulaklıklardaki sesin dışarıdan duyulması Bang&Olufsen ile mümkün değil. Kulaklığın formu özellikle kulağın kontüründen referanslar taşıyor ki seslerde bir kayma yaşanmasın.

Yüksek teknolojiye sahip birer aksesuar olarak görebileceğiniz bu kulaklıklar, anodize alüminyum ve kauçuktan üretilerek esneklik ve sağlamlık kazandırıyor. Yukarıdaki kulaklık, Anders Hermansen tarafından tasarlandı.

Bang&Olufsen Form2

Bu kulaklıklar ile komşularınızı rahatsız etmeden sesi yükseltmek, müziği canlandırmak mümkün. Steve McGugan tarafından tasarlanan Form 2 hafifliği ile sizlere maksimum konfor sunmaya hazır.

AKG Quincy Jones Line

Quincy Jones imzası taşıyan AKG ailesi stüdyo, ev ya da yollarda kullanabileceğiniz üç farklı kimlikte, renk kombinasyonunda ve tarzda kulaklıktan oluşuyor. Her birisi nitelikli tasarım ve mükemmel sesi ile bu zamana kadar müzik dünyasının ihtiyaç duyduğu her türlü detayı bünyesinde barındırıyor.

GS1000i, Grado

GS1000i’de yenilenen dinamik dönüştürücüleri ve iletken kabloları frekans spektrumunun alt ve üst aralığının genişletilmesini sağlıyor. Müziği dinleyin ve ürünün tadını çıkarın!

Major fx Black, Marshall

Major fx Black görsel bütünlüğü ile bizlere özgün Marshall dilini yeniden hissettiriyor. Günün her anı kulağınızdan hiç indirmeyeceğiniz öngörülerek tasarlanan bu ürün, sert müzikler dinlerken bile kulaklarınıza yumuşacık dokunmayı planlıyor. Ayrıca çıkarmak istediğiniz an, katlanabilir Major’ı kolaylıkla saklayabilir ve taşıyabilirsiniz.

SL300GG, Soul Electronics

SL300, sizleri tamamen izole olduğunuz bir dinlenme deneyimine hazırlıyor. Müzik alanındaki profesyonellerin dahi kullanabileceği güçlü performans, dengeli ses ve yüksek kalite kulaklarınızda… Eğer ki keyifle seyahat ederken, çevrenizdeki gürültüyü önleyebilecek bir teknoloji arayışında bir gezgin iseniz, şık bir çözüm sizi bekliyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*