Her banyoyu kendinizi iyi hissedeceğiniz bir alana dönüştürün

GROHE SPA® yeni biçim ve fonksiyonlar sunuyor

Üst düzey banyolar dünyasındaki gelişim devam ediyor. Çeşitli su terapileri ile vücut ve zihinlerini şımartmak isteyenlere artık banyolarını kişisel bir spaya dönüştürmek için daha da fazla sayıda seçenek sunuluyor. Hatta daha da rahatlatıcı bir deneyim, daha fazla sıhhat ve bütünüyle hoş bir su deneyimi için, GROHE tarafından GROHE SPA® yelpazesine bir dizi heyecan verici yeni ürün eklendi.

GROHE-Grandera-5

GROHE SPA®, odanın şekline uyarlanabilen ve kişisel tercih ve ihtiyaçlarınıza göre de kişiselleştirilebilen, kişiye özel bir sıhhat vahası yaratılarak banyonuzun potansiyelini en üst düzeye çıkartmanıza olanak veriyor. Mevcut alandan en iyi şekilde yararlanılabilmesi için, banyonun dört alana bölünmesi tavsiye ediliyor. Lavabo odaklı “Hazırlanma Alanı” temizlenmek ve güne hazırlanmak için kullanılıyor, “Gençleşme Alanı” ise vücudu tazeleyen ve canlandıran duşa odaklanıyor. İnsanların vücutlarını ve zihinlerini rahatlatabileceği “Dinlenme Alanı”nın merkezini küvet oluşturuyor. Mekanın izin vermesi halinde, bir yatar koltuk veya şezlong ile ek bir “Rahatlama Alanı” yaratmak da iyi bir fikir. Bu alanlara izin veren bir banyo düzeni, evinizin tam ortasında, her zaman ve her fırsatta tüm duyulara hitap eden ve eşsiz deneyimler sunan kişiselleştirilmiş bir ortam yaratıyor.

Akıcı formlar

Hayallerdeki banyonun oluşturulması ve aksesuarlar ile donatılması söz konusu olduğunda, GROHE SPA® herşeyi düşünüyor. Tasarım tarzını belirlemek alınması gereken ilk karar. GROHE SPA® batarya ve sıhhi tesisat donanımları, banyonun tüm alanları için lozanj, kare ve yuvarlak tasarım formlarında sunulurken yelpazedeki kalemlerin çoğu şık eşgüdümlü ortamlar yaratmak üzere kombinlenebiliyor. GROHE bünyesindeki tasarım stüdyosu tarafından geliştirilen en son tasarım unsuru ise “daikare.” Kare ve daire şekillerini birleştiren bu tasarım, akıcı feminen formları net maskülen formlar ile bir araya getiriyor. Bu form, modern tasarım yaratma arzusundan asla taviz vermeksizin zamanın ötesine geçen estetiği nostaljik bir hava ile birleştiren GROHE Grandera™ koleksiyonunun da temelini oluşturuyor. Klasikten çağdaşa kadar geniş bir banyo dekoru yelpazesi ile kolaylıkla koordine edilebilen bu lüks yelpaze tüm banyo ve duş ürünlerinin yanı sıra uyumlu aksesuarların tamamını da kapsıyor.

Kişiselleştirilmiş ve son derece fonksiyonel çözümler

Hangi görünüm tercih edilmiş olursa olsun, uyumlu GROHE SPA® koleksiyonundaki bataryalar her banyoyu tamamlıyor. Tezgah üzerinden ankastre bataryalara, tek kumandalı bataryalardan çift kumandalı armatürlere, mekanikten dijital kontrollere, ankastreden yere montaj bataryalara, renkliden krom yüzey kaplamalarına kadar GROHE SPA® tarafından sunulan çözümler tamamen kişiselleştirilmiş bir mekana imkan veriyor. Aynı durum bataryaların yanı sıra duşlar için de geçerli. El duşları, yan duşlar, tepe duşları, şelale çıkış uçları, duş setleri ve termostatik duş sistemleri tamamen kişiselleştirilmiş bir duş alanı yaratılırken içinden seçim yapılabilen çok sayıdaki farklı seçenekten sadece birkaçı.

GROHE Power&Soul® aynı zamanda çeşitlilik anlamına geliyor. Bu duş yelpazesi, el duşunun arkasında kullanışlı bir duş akış şekli seçicisi de sunuyor. Dört akış şeklinden birini veya yedi kombinlenmiş akış şeklinden birini seçerek, vücudu okşayan bir akıştan köpüklü bir duşa, stres giderici akıştan masaj terapisine geçiş yapmak için tek yapmanız gereken düğmeye basmak. Alman mühendisliğini vurgulayan noktalardan biri de, rahatlatıcı bir duş deneyimi için cilt üzerinde daralıp genişleyen bir su akışı sayesinde parmak ucu masaj etkisi yaratan GROHE Bokoma Spray™ oluşturuyor. Duş yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

GROHE SPA® F-digital Deluxe kullanılarak o anın havasına uyan renkli ışıklara dayalı “Renk terapisi”nden, cildi zarif şekilde temizlemek için buharı kullanan “Su terapisi”ne, müzik eşliğinde veya doğal ses ambiyanslı duş imkanı sağlayan “Ses terapisi” yaratılabiliyor. Apple iPod Touch 4G’nin takıldığı bir dijital kontrol paneli, GROHE SPA® aplikasyonu kullanılarak tercih ettiğiniz renkte LED aydınlatma, müzik ve buhar yoğunluğu gibi tüm modül fonksiyonların kolay kontrolüne imkan veriyor.

Detaya olan sevgi

Mis kokulu mumlar ve oda spreyleri, losyonlar, banyo tuzları, doğal süngerler ve fırçaları, süper yumuşak havlular ve yumuşacık bornozlar olmaksızın özel bir spanın ne anlamı kalır? Bunlar ve diğer doğal aksesuarlar, GROHE SPA® tarafından sağlanan ve kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayan deneyimi tamamlıyor. Organik bileşenlere dayanan ve misket limonu, portakal, greyfrut, ylang-ylang ve sedir ağacından oluşan taze bir koku ile dolu olan vücut bakım ürünleri bu deneyime bir Aroma terapi unsuru da ekliyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*