Her Şeyin En Güzelini Hak Eden Annelerimize

Dünyanın en güzel kadını… Şüphesiz dünyanın en güzel kadınları annelerdir. Bize hayat veren, sanat, tasarım, estetik adına ne varsa bize kazandıran bu özel kadınlara ne yapsak az. Yılın her günü, her dakikası, her saniyesi yüreğimizde ve aklımızdadır o ‘Dünyanın En Güzel Kadını’.

Kimi zaman bir telefon görüşmesiyle, kimi zaman kendisine yolladığımız çiçeklerle, kimi zaman da aldığımız hediyelerle göstermeye çalışırız sevgimizi. Peki her yıl aynı hediyeleri almaktan sıkılmadınız mı? Gelin bu yıl O’na dünyanın en ünlü tasarımcılarının elinden çıkmış özel tasarım bir hediye alın. Çünkü o bunu fazlasıyla hak ediyor.

Ayrıcalıklı tasarım ürünlerini  sizlere sunan Pomstore’da annelerimiz için birbirinden güzel hediye seçenekleri var! Pomstore’da yer alan ürünler annenizin zarafetini ve güzelliğini yansıtıyor! Sizler için seçtiğimiz hediyelerden en az biri tam annenize göre!

İşte sizin için seçtiğimiz bu birbirinden özel tasarım ürünleri:

Seletti 2’li Espresso Fincanı Seti

anneler-gunu-hediye-2-li-fincan-seletti

Tüketim çılgınlığına tahammül edemeyen annelerimizin didaktik sözleriyle büyüdük. Seletti‘nin günlük yaşamımızdaki tüketim çılgınlığına gönderme yapan Estetico Quotidiano serisine ait bu zarif 2’li espresso fincan takımı annelerimizin ne kadar haklı olduğunu gösteriyor bir kez daha. Görünümünü kullan-at kağıt tabaklardan alan bu zarif porselen tepsiler servis yapmanın en güzel yollarını sunarken yaşam kalitemizi de yükseltiyor. İki adet mini espresso fincanı, iki adet kaşık ve zarif bir porselen tepsiyle annenize hak veren dünyaca ünlü İtalyan markası Seletti’nin zarafetinizi annenizin mutfağına taşıyın…

Ürünü özel hediye paketi ile annenize göndermek için tıklayınız.

Neyse Halin… Kahve Fincanı

anneler-gunu-hediye-seza-yegin

Fal bakmayı ve baktırmayı seven annelerimiz için özel bir tasarım… Fincanı her kapatışında dileği hep bizden yana…

“Neyse Halin…”, fal ritüelinden yola çıkarak tasarlanan Türk kahvesine özel incecik porselen bir fincan. Kahvenizi içtikten sonra kulbunda yer alan yüzüğü tabana yerleştiriyorsunuz, böylece fincanınız çabucak soğuyor. Falı kapatırken dilediğiniz, “Neyse Halin Çıksın Falin” sözü az evvel yerleştirdiğiniz yüzüğün üzerinde yazıyor. Dileğinizin gerçekleşmesine de çok az kalıyor!

Seza Yeğin tasarımı bu eşsiz kahve fincanını satın almak için tıklayınız.

Seletti Hbybrid Koleksiyonu

anneler-gunu-hediye-hybrid-seletti

CTRLZAK Studio’nun Seletti için hazırladığı Hybrid koleksiyonunu en iyi tanımlayan kelimeler şüphesiz ki ”Çok Özel”
İki bölümden oluşan ve her iki bölümü de farklı motif ve renklere sahip bu koleksiyon eşsiz görünümü ve havasıyla “bildiğimiz” porselenleree meydan okuyor. Bir tarafı geleneksel Çin motiflerinden, diğer tarafı ise fazlasıyla Avrupalı..

Koleksiyonu incelemek için tıklayınız.

Limited Gold Edition Altın Renkli Porselen Tepsi

anneler-gunu-hediye-gold-tepsi-seletti

En güzel sunumları O’ndan öğrendik. Konuk ağırlamayı, nefis yiyecekler hazırlamayı ve şık bir şekilde sunmayı…

Altının zengin ve asil rengi, üç farklı boyutta porselen tepsilerle konuklara servis yapmayı bekliyor. Şık ve asil Limited Gold Edition Altın Renkli Porselen Tepsi’yi bu anneler gününde altın kalpli annenize hediye etmek için burayı tıklamanız yeterli.

Bugia – Lanterna Cam ve Porselen Mumluklar

anneler-gunu-hediye-bugia-lanterna-seletti

Bugia & Lanterna’nın tasarımı Antonio ARICO ve Stefano Seletti arasında geçen büyülü bir konuşmadan çıkar. “Bugia” mumluğun konsepti, geçmişte bir masa üzerinde doğal ve yumuşak ışığı üretmek için kullanılan mumlukların retro arketipi üzerinde oynanan bir oyundur. Tarihten sahnelere gönderme yapan bir fenerle klasik mum tutucu arasındaki karışım bu şaşırtıcı ürünü oluşturur. Cam ile korunan bu tarihi mumlukların modern yorumları balkon, bahçe gibi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılır.

Farklı renk seçenekleri tam bir hediyelik, Hemen sipariş vermek için tıklayınız.

iittala Birds by Toikka Dekoratif Cam Kuşlar

birds-toikka

Evinde dekoratif objeleri çok seven anneler için zarif ve eşsiz bir hediye. Toikka’nın üfleme camdan “Iittala Birds” koleksiyonu her biri kendine has ve eşsiz parçalardan oluşuyor.

İskandinav tasarımının öncüsü Iittala’ya ait bu özel koleksiyonu mutlaka inceleyin.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*