Hidromasajlı Küvette Libeskind İmzası: Flow

Fantasia Seramik’in Türkiye’de başarıyla temsil ettiği İtalyan Jacuzzi firması, sağlıklı yaşam dünyasına eşsiz bir tasarım sunuyor… Dünyaca ünlü Mimar Daniel Libeskind imzası taşıyan Flow, Libeskind’in tasarım dehasını Jacuzzi’nin spa teknolojisi ve sağlıklı yaşam dünyasındaki uzmanlığıyla buluşturuyor.

Daniel Libeskind
Daniel Libeskind

Dünyanın en iyi markalarının ürünlerini bünyesinde bulunduran Fantasia Seramik, İtalyan Jacuzzi markasının üstün nitelikteki tasarımlarını Türk tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Amerikalı Mimar Daniel Libeskind tarafından Jacuzzi için tasarlanan ve geçtiğimiz yıl Milano Tasarım Haftası’nda lansmanı yapılan Flow hidromasajlı küvet tasarımı, fonksiyonel bir ürünün de lüks bir tasarım ikonuna dönüştürülebileceğini kanıtlıyor.

Büyük bir ekip çalışmasının ürünü olan Flow’un formu, kare ve daire gibi iki klasik geometrinin birbirine doğru bükülmesiyle oluşturulmuş. Hidromasaj teknolojisinde suyun girdabını, yani dönme hareketini çağrıştıran dinamik ve etkileyici formuyla Daniel Liebskind’in tasarım çizgisinden önemli izler taşıyan Flow, Roma termal hamamlarını ve Barok sarnıçlarını da çağrıştırıyor.

Daniel-Libeskind-Flow_parigi

Flow, ilk kez 2013 Milano Tasarım Haftası’nda sergilenmesinin ardından kısa sürede tasarım dünyasında tüm dikkatleri üzerine topladı. Londra Tasarım Festivali’nde de aynı ilgiyi gören Flow, her ortama uyum sağlayabilecek kullanışlı bir ürün olarak tüm dünyada beğeniyle kullanılıyor. Tasarımcısı Mimar Daniel Libeskind in “dairenin bükülmesiyle suya açılan bir kare” olarak tanımladığı Flow, üstün teknolojiye sahip fonksiyonel bir ürünü kusursuz bir tasarımla buluşturuyor.

Fantasia Seramik Hakkında:
Fantasia Seramik, 1985 yılında seramik, vitrifiye, jakuzi ve batarya ithal etmeye başlayarak, kendi alanında ülkemizde öncü rolünü üstlendi. Konusunda liderliğini gerek showroom’unda yapmış olduğu yeniliklerle, gerekse çeşitli projelerde kullanılan dünya kalitesindeki malzemeleriyle sürdürüyor. Ülkemiz pazarına sunduğu tüm ürünleri kendi olanaklarıyla ithal eden Fantasia Seramik, İstanbul Mecidiyeköy’deki ve Antalya Lara’daki showroomlarında hizmet veriyor. En seçkin banyo malzemelerinin yanı sıra dünyanın en ünlü zemin ve duvar seramiklerini de ülkemize getirmekte olan Fantasia Seramik, ithal ettiği tüm ürünleri dünyanın en seçkin markalarının koleksiyonlarından büyük bir özenle seçiyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*