KidZania’yı ziyaret eden çocuklar, güvenliği Pronet ile uygulamalı olarak öğreniyor

Pronet, 4-14 yaş arasındaki çocuklara keşif ve eğlenceyi bir arada deneyimleme fırsatı sunan KidZania İstanbul’daki yerini aldı. Akasya Acıbadem AVM içerisinde açılan KidZania İstanbul’da bulunan Pronet aktivite alanını ziyaret eden çocuklar, hem güvenlik ile ilgili bilmeleri gerekenleri uygulamalı olarak öğreniyor hem de çalışma hayatını yakından tanıma şansı buluyor. Pronet, dünya genelinde 13 ülke ve 16 merkezde bulunan KidZania’larda yer alan ilk ve tek güvenlik şirketi olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer alan Pronet, 4-14 yaş arasındaki çocuklara keşif ve eğlenceyi bir arada deneyimleme fırsatı sunan KidZania İstanbul’daki yerini aldı. Akasya Acıbadem AVM içerisinde bulunan KidZania İstanbul’daki Pronet aktivite alanını ziyaret eden çocuklar, hem güvenlik konusunda bilmeleri gerekenleri uygulamalı olarak öğreniyor hem de çalışma hayatını yakından tanıma şansı buluyor. Pronet aktivite alanında çalışarak KidZania’nın resmi para birimi olan KidZos kazanan çocuklar, tüm KidZania’larda geçerli bu para birimi ile diledikleri ürün ve hizmeti satın alabiliyorlar.

KidZania İstanbul’daki Pronet aktivite alanında çocuklara süpervizörler tarafından 5 Korumalı Güvenlik Paketi hakkında bilgi veriliyor. Çocuklar, ev ve işyerlerinin Pronet ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, panik ve acil durum anlarında nasıl korunduğuna ilişkin bilgilenirken, daha güvenli bir yaşam hakkında da ipuçlarını öğreniyorlar.

Sonrasında, süpervizörler çocukları aktivite alanlarında önceden belirlenmiş yerlere giderek ilgili cihazların montajını yapmaları için görevlendiriyor. Pronet yeleklerini giyen çocuklar, harita yardımıyla ilgili yerleri bularak, şifre paneli, hareket dedektörü, harici siren, manyetik kontak ve panik butonu gibi cihazları monte ediyorlar.

Dünya genelinde 13 ülke ve 16 merkezde bulunan KidZania’larda yer alan ilk ve tek güvenlik şirketi olan Pronet, aktivite alanında sosyal sorumluluk projesi Açıkgöz Tilkiler’le ilgili uygulamalarını da sürdürüyor. Pronet Güvenlik Merkezi’ndeki aktivitelere katılan çocuklar, Açıkgöz Tilkiler’den güvenlik kuralları broşürünün yanı sıra magnet ve rozet de kazanıyorlar.

Pronet hakkında:
1995 yılından beri faaliyet gösteren Pronet, 170.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemi ve sayıları 500’ü aşan özel güvenlik projeleri ile Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmaları arasındadır. Pronet, ev ve işyerleri, güvenlik ihtiyacının ön plana çıktığı bankalar ve bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen mağaza zincirleri gibi kurumlara yönelik hizmet vermektedir. Pronet, sunmuş olduğu güvenlik çözümleri ile kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlamaktadır. Kamu kurumları, şirketler, özel konutlar, bankalar, müzeler Pronet’in ürün ve hizmetlerinden yararlanmaktadır. Pronet yalnızca güvenlik sistemini kurmak ve projeyi gerçekleştirmekle kalmamakta, aynı zamanda sistemden maksimum derecede yararlanabilmeleri için satış sonrasında kusursuz destek anlayışıyla müşterilerinin daima yanında olmaktadır. Pronet, müşterilerinden gelebilecek güvenlik personeli talebini de yetkin eğitmenler tarafından profesyonelce eğitilmiş elemanlarıyla en iyi şekilde karşılamaktadır. Pronet Güvenlik Hizmetleri, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 1.400’ü aşkın çalışanıyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*