Kırmızının büyüsü Bosch Private Collection serisi ile yeni yılın ilk kahvaltı sofrasında

Kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısından oluşan Bosch Private Collection kahvaltı serisi, yeni başlangıçları ve umutları temsil eden yeni yılın ilk kahvaltı sofralarına kırmızı rengin büyüsü ve heyecanını taşıyor.

Hem kendiniz hem sevdikleriniz için oldukça göz alıcı ve hayatı kolaylaştıran bir hediye seçeneği oluyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren Bosch Ev Aletleri, Private Collection kahvaltı serisi ile yeni yılın ruhuna en yakışan renk kırmızının çekiciliği ve dinamizmini mutfaklara taşıyor. Kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısından oluşan Bosch Private Collection kahvaltı serisi, kırmızı rengi ile göz alan özel bir tasarıma sahip. Bosch Private Collection ile hazırlanmış ilk yeni yıl kahvaltısı hem göz hem damak zevkine hitap ediyor.

Kırmızı rengin cazibesi mutfakları yeniliyor

Bosch, mutfaklarda teknolojik özellikleri kadar tasarımlarıyla da öne çıkan ürünüler kullanmaya özen gösterenler için geliştirdiği Private Collection kahvaltı serisiyle, kırmızı rengin cazibesi ile yenilenmeye davet ediyor. Modern renkleri ve dekorasyonda estetik farklılığı sevenler için ideal ve dikkat çekici bir seçenek olan kırmızı renkli Bosch Private Collection’ın, ayrıca, inox seri ve beyaz seri alternatifleri de bulunuyor.

Private Collection ekmek kızartma makinesi ile yeni yıl kahvaltısına çıtır çıtır ekmekler

Bosch-Ev-Aletleri-1

İster tek ister çift bölmeli seçeneği bulunan Bosch Private Collection kahvaltı serisindeki ekmek kızartma makinesi cool touch el yakmayan dış gövdesiyle rahat kullanım sağlıyor. Elektronik sensörlü kızartma derecesi ayarı bulunan Bosch Private Collection ekmek kızartma makinesinde bulunan çıkartılabilen ısıtma teli, kızarmış dilimin sıcak tutulabilmesini sağlıyor. Buz çözme konumu ise buzluktan çıkan ekmekleri anında ısıtmak için büyük konfor ve pratiklik sunuyor. Bosch Private Collection ekmek kızartma makinesinde, ekmek kızartma makinelerinde büyük sıkıntı yaratan ekmek parçalarının sıkıştığı durumları ortadan kaldırmak için otomatik kapanma emniyeti özelliği bulunuyor. Ayrıca, eşit kızarmış dilimler için otomatik dilim ortalama sistemi ekmeklerin en lezzetli oranda kızarmasını sağlıyor.

 

Yeni yıl sabahına Private Collection ile kahve kokusu yayılsın

Bosch Private Collection kahve makinesinde hazırlanmış nefis kahveler, kokularıyla yepyeni bir güne uyanışı kolaylaştırıyor. 15 fincan kapasiteli Private Collection kahve makinesinde, kahve aroma ve lezzetini muhafaza etme özelliği bulunuyor. Soft touch tutma yeri, ele harika bir uyum ile otururken, kablo saklama bölmesi makinenin şıklığını tamamlıyor. Kahve damlacıklarına karşı damla emniyeti ve şeffaf su seviyesi göstergesi Bosch Private Collection kahve makinesinin küçük ama büyük fark yaratan özellikleri olarak öne çıkıyor.
Su ısıtmada Bosch Private Collection ayrıcalığı

Bosch Private Collection kahvaltı serisinin 1,7 litre kapasiteye sahip su ısıtıcı modeli ise tek elle kapak açabilme olanağı sunuyor. Paslanmaz çelik taban, gizli ısıtma rezistansı çıkartılabilen paslanmaz çelik kireç filtresi ve kapak emniyeti ile de pratik ve güvenli kullanım sağlıyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*