Kış boyu tasarruflu ısınmak isteyenlere Bosch Slim İnverter Klima

A enerji sınıfı Bosch klimalardan bile yüzde 35 daha az enerji tüketilmesini sağlayan eşsiz İnverter Teknolojisi’ne sahip Bosch Slim İnverter klimalar, özellikle kışların daha ılıman  geçtiği iklim bölgelerinde yaşayanlar, evinin tek odasını kullananlar ve 1+1 dairelerde oturanlar için çok ideal. Sadece 15 cm’lik kalınlığı ve kompakt boyutları ile her mekâna kolayca sığan Bosch Slim İnverter klimalar, bulunduğu ortama dekoratif bir hava da katıyor. Hem enerji tasarruflu hem çok kullanışlı hem de şık Bosch Slim İnverter klimalar ile kışın ısınmak bir keyif haline geliyor.

“Yaşam için Teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren Bosch Ev Aletleri, A enerji sınıfı Bosch klimalardan bile yüzde 35 daha az enerji tüketmesini sağlayan eşsiz İnverter Teknolojisi’ne sahip Slim İnverter klimaları ile kış boyu tasarruflu ısınmak isteyenlerin tercihi oluyor. Özellikle kışların daha ılıman geçtiği ülkemizin güney kesimlerinde rahatlıkla ısıtma aracı olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, yalnız yaşayan bekârlar, öğrenciler veya çalışanlar ve 1+1 dairelerde oturanlar için de son derece ideal ve hesaplı bir ısıtma aracı oluyor. Sadece 15 cm’lik kalınlığı ve oldukça kompakt boyutlarıyla incecik bir tasarıma sahip Bosch Slim İnverter klimalar, her mekâna kolayca sığıyor.

Akıllı i-mod tuşu ile sıcaklık konumu parmağınızın ucunda

i-mod, Bosch Slim İnverter klimaların öne çıkan bir özelliği. Akıllı i-mod tuşuna bastığınızda, klima, direkt olarak ideal sıcaklıklar olan; 20°C ısıtma ve 26°C soğutma modunda çalışıyor. Son derece akıllı bu sistem sayesinde fan devri hiç beklemeden otomatik olarak ayarlanıyor. Bu sayede de elektrik israfi edilmeksizin, konforlu ısıtma ve soğutmaya kavuşulabiliyor.

Çok gözenekli Cold Catalyst filtresinin temizliği son derece kolay

Bosch Slim İnverter klimalar, normal toz filtrelere göre yüksek yoğunluklu, çok gözenekli Cold Catalyst toz filtreye sahip. Cold Catalyst filtre, çeşitli kimyasal ve uçucu organik maddeleri, sağlığa zararlı gaz ve kokuları yakalayıp parçalayan bir filtre sistemi olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda antibakteriyel etkiye sahip olan bu filtre, insan sağlığını da gözetiyor. Cold Catalyst filtre, normal klimalarda olduğu gibi ön panel içinde olmayıp, Bosch Slim İnverter klimanın üst kısmına yerleştirilmiş durumda. Mıknatıslı üst mazgal sayesinde paneli açmadan kolayca filtre değişimi ve temizliği yapılabiliyor. Kolayca değiştirilip, temizlenebildiği için de hiç zahmet vermeden hayatı daha konforlu hale getiriyor.

Bosch Slim İnverter klimalar TÜV Sertifikalı

TÜV SÜD (Technischer Überwachungs Verein) Almanya’da teknik muayene, kontroller ve yönetim sistem belgelendirilmesi için devlet tarafından yetkilendirilmiş 145 yılı aşkın bir geçmişe sahip bağımsız bir denetim ve kontrol kuruluşu. Sanayiye hizmet sunarken, insan ve çevre yaşamını tehlikelerden korumak hedefiyle faaliyet gösteriyor. TÜV SÜD yetkili uzmanlarıyla sanayi kuruluşları, resmi, özel veya tüzel kuruluşlar adına teknik denetim, muayene ve kontrol görevi yapıyor, teknik destek hizmeti sunuyor. Test ve denetim hizmeti verilen markanın tüm modelleri TÜV SÜD tarafından kapasite ve performans testinden geçiriliyor. Marka, bu denetimlerden sonra dünya çapında kabul gören bir test işareti olan TÜV SÜD oktagonu – sekizgeni’ni almayı hak ediyor. TÜV SÜD işareti ile markalar, güvenilirlik ve ekonomik değer kazanıyor. Tüm Bosch klimalar TÜV tarafından test edilmiş ve enerji değerleri onaylanmış olarak, güvenle tüketicilerle buluşuyor.

Bosch Slim İnverter Klimalar – Özellikler

Isıtmalı-Soğutmalı Duvar Tipi Mono Split Slim Inverter Model Klimalar
A enerji sınıfından %35 daha tasarruflu
Normal toz filtrelere göre yüksek yoğunluklu, çok gözenekli toz filtre: Cold Catalyst filtre
Isıtma/Soğutma/Nem alma/Fan/Auto işletim konumları
3 kademeli ve otomatik fan hızı ayarı
Çok ince (derinliği sadece 15 cm) iç üniteli Inverter modeli
Golden Tech teknolojisi (iç ünitede)
Renkli ve gizli display (Soğutma modunda iç ünite paneli üzerinde soğutma derecesi mavi renk; ısıtma modunda ise iç ünite paneli üzerinde ısıtma derecesi kırmızı renk olarak görünür.)
Mıknatıslı üst mazgal sayesinde paneli açmadan kolayca filtre değişimi ve temizliği (Filtreler normal klimalarda olduğu gibi ön panel içinde olmayıp, cihazın üst kısmına konulmuştur.)
i-mod özelliği; cihaz tuşa bastığınızda 26°C soğutma, 20°C ısıtma modunda çalışır. Fan devri otomatik olarak ayarlanır.
Self-Cleaning (oto. iç ünite temiz.) özelliği
Otomatik iki yönlü üfleme tekniği (yatay/dikey)
Auto-Restart Function (Elektrik kesintilerinde otomatik yeniden başlatma özelliği)
8-9 saat süreli 2 farklı Sleep (uyku) konumu
Temp. Compensation (Isı eşitleme sistemi)
Self-Diagnosis and Auto-Protection Function (Hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu)
Timer (Zaman ayarı) (0-24 saat arası)
Defrost Indication Feature (Buz çözme özelliği)
Temp. Lamp Led (Sıcaklık göstergesi)
Kompresörü koruyan 3 dakikalık gecikmeli çalışma
7 m’lik çalışma uzaklığına sahip LCD uzaktan kumanda
Kapalı mekân sıcaklık ayarı aralığı: 17°C-30°C

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*