Köpekler için Tasarlandı

Evcilleştirilen ilk hayvan türü olduğu söylenen köpekler, insanlık tarihi boyunca avcılık, arama kurtarma, insan ve yük taşıma gibi çeşitli işlerde kullanılmalarının yanı sıra birer ev hayvanı olarak da hayatlarımızda önemli bir yer teşkil etmekte. Bu gibi sebeplerden dolayı eşsiz bir lakap olan ‘İnsanın en iyi dostu’ ile de ödüllendirilen bu canlılar, modern zamanların birçok sektöründe olduğu gibi endüstriyel tasarımda da apayrı bir dalda göz önünde bulundurulmakta.

Dilerseniz biz de, sadece köpekler için tasarlanmış birkaç ürüne birlikte göz atalım…

Whistle Activity Monitor / ‘Islık’ Hareket Denetleyici

AOL_Dog_Whistle_Activity_Monitor

‘Islık’ isimli bu ürün, köpeğinizin tasmasına taktığınız ve bu sayede köpeğinizin yürüme, oynama ve dinlenme gibi hareketleri izlemenize yarayan elektronik bir cihaz. Günlük ve uzun dönem olmak üzere çeşitli zaman aralıklarında, telefonunuza yüklediğiniz bir uygulama ile köpeğinizin hareketlerini inceleyebilir ve bilgileri veterineriniz ile paylaşabilirsiniz. 3 yönlü bir ivmeölçer, LED lambalar ve tek-tuşlu kullanıcı dostu bir arayüz içeren ürün, su ve şok geçirmezlik özelliklerine sahip ve sadece 16 gram ağırlığında.

Wobble Ball Enrichment Dog Toy / Yalpalayan Top

AOL_Dog_Wobble_Ball
Köpeğiniz onunla oynadıkça bulut şeklindeki açıklıklarından mama parçaları dağıtan Wobble Ball (Yalpalayan Top) isimli bu ürün köpeğinizin görme, koklama ve dokunma duyularını güçlendiriyor. Sert ve dayanıklı bir polikarbon yapıya sahip sertifikalı bu ürünü elinizde kolayca temizleyebildiğiniz gibi bulaşık makinenizde de yıkayabiliyorsunuz.

Doggie Fountain / Köpek Çeşmesi

AOL_Dog_Doggie_Fountain
Adı üstünde, Köpek Çeşmesi isimli bu ürün bahçenizde kullandığınız standart bir hortuma bağlayabildiğiniz ve köpeğinizin istediği zaman ve istediği miktarda su almak için kullanabildiği bir su kaynağı. Köpeğinizin yapması gereken tek şey; patisiyle hafifçe bir basınç uygulamak!

DogTread Koşu Bandı

AOL_Dog_DogTread_Treadmill
Köpeğinizin daha sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olmasını isteyecek kadar takıntılı fakat buna vakit ayıramayacak kadar meşgulseniz DogTread Koşu Bandı tam da sizin aradığınız cihaz. Dayanıklı yapısı, ayarlanabilir hız ve eğim seçenekleri, sessiz motoru ve kullanıcı dostu tasarımı ile bu portatif cihaz, köpeğinizin ağırlığına göre (13,5 kilodan hafif köpekler için) ‘Küçük’ ve (27-68 kilo arası köpekler için) ‘Büyük’ olmak üzere iki farklı boyutta satılıyor.

ClimateRight Köpek Evi Kliması & Isıtıcı

AOL_Dog_ClimateRight_Dog_House_AC
ClimateRight, hassas ve portatif bir klima. Dış mekânda bulunan köpek kulübeleri için tasarlanan bu ürünün amacı, köpeğinizi yazın serin, kışın ise sıcak tutmak. Çevre dostu bir yapı ve düşük enerji sarfiyatı ile geliştirilmiş bu ürünün “Amerika’nın Veterineri” lakaplı Dr. Marty Becker’ın da çeşitli programlarda tavsiye ettiği, geliştirici firma tarafından belirtilmekte…

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*