Marka ve patent tescilinde 30 yıllık yolculuk…

Destek Patent, 30’uncu yılını çalışanlarıyla kutladı

Türkiye’nin lider marka ve patent vekilliği şirketi Destek Patent, 30’uncu kuruluş yılını İstanbul ve Bursa’da düzenlediği etkinliklerle kutladı. Kutlama toplantılarında Destek Patent’te 5, 10, 15, 20 ve üzeri yıllarını dolduran çalışanlara ve yöneticilere başarı plaketleri verildi.

1983 yılında sınaî haklar alanında hizmet vermek amacıyla Bursa’da kurulan, bugün Türkiye’nin büyük şehirlerindeki ofisleriyle, 200’ü aşkın uzman personeliyle ve dünya çapında 60 bini aşan müşterisi ile sektörün lider kurumu haline gelen Destek Patent, kuruluşunun 30’uncu yılını İstanbul ve Bursa’da düzenlediği etkinlikleriyle kutladı.

DestekPatent_30_YIL2

“İnanmak başarmanın yarısıdır”

Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, toplantıda yaptığı konuşmasında sınaî haklar bilincinin yeterli olmadığı, eksikliklerin olduğu bir ortamda, zor şartlar altında çalışmaya başladıklarını belirterek, “Cesaretimiz vardı, özgüvenimiz tamdı, gelecekte ülke ekonomisini nelerin beklediğini çok iyi biliyorduk. Bu alanda öncü ve lider olma rolünü düşünmeden üstlendik. Yaptığımız işin geleceğine inandık. İnanmak başarmanın yarısıdır” dedi.

Kemal Yamankaradeniz konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Destek Patent olarak, şirketlerin sınaî haklarını koruma yolunda karşılaştıkları engelleri ve riskleri ortadan kaldırmak için üstlendiğimiz görevin önemini fazlasıyla hissediyoruz ve çalışmalarımızı bu anlayış ile sürdürmekteyiz. Çünkü liderliğin daha fazla sorumluluk gerektirdiğini biliyoruz. Ulusal ve uluslararası alanda 40’ın üzerinde ödül kazandık. Bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ederim.”

Hedef, dünyada ilk üçe girmek

Destek Patent Genel Müdürü İbrahim İskender ise yaptığı konuşmada: “30 yıla yayılan başarılı ve özverili çalışmalarımızın yanında, müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim, insana verdiğimiz değer ve yaptığımız işe gösterdiğimiz sadakat da en önemli özelliklerimiz arasında yer alıyor. Destek Patent’in sürekli ilerleyişinin arkasındaki itici güç, yeniliklere açık yapımız, insan kaynağımız ve teknolojiye yaptığımız yatırımlardır. Kazandığımız ivme ile önümüzdeki dönemlerde de ulusal arenada liderliğimizi korurken, uluslararası arenada da ilk üç patent vekilliği firması arasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Etkinliklerde ayrıca Destek Patent’te 5’inci, 10’uncu, 15’inci, 20’nci, 25’inci ve 30’uncu yıllarını dolduran çalışanlara başarı plaketleri verildi.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*