Mekanlarda Kutup Yıldızı Parıltısı

Bilenler bilir, tasarımda kuzeyin sade ve fonksiyonel çizgilerini… Güç, denge, sadelik, kendinden emin bir duruş…
Mekanlara bir renk katmaktan öte kendi duruşunu ve atmosferini yaratarak ilgi odağı olmayı başaran Finlandiya tasarımlarının öncüsü Iittala, bu kez ödüllü bir tasarım olan Leimu lamba ile boy gösteriyor.

130 yılı aşkın engin deneyimi, duru ve doğaya yakın çizgileri, ilerici tasarım felsefesiyle tasarım duayenlerinin eşsiz yaratıcılık ve yeteneklerini birleştirerek global anlamda adından söz ettiren marka, Leimu lambayı Magnus Pettersen imzasıyla beğeniye sunuyor.

leimu-lamp-pomstore-d-

En güzel ve çekici tasarımları başkalarının yaratmasını beklemektense durmaksızın çalışarak somut prototipler üreten ve kendi gelişimden ilham alan Magnus Petterson Studio, ciddi bir ilkeyle tasarımın her bir sürecini ayrıntılı olarak değerlendiriyor. Kısacası eskizden üretimin son aşamasına kadar her an değerli, özenli ve eşsiz olmalı.

Bir bütün, kendisini oluşturan parçaların tamamından çok daha fazlası… Her bir parçanın diğerine dokunuşu, o dokunuşların samimiyeti… Güzellik ve güç ayrıntıda gizli…

leimu-lamp-pomstore-d-1

Leimu, biri sert ve güçlü, diğeri hassas ve kırılgan iki dokunun birleşiminden doğan bir zıtlıklar uyumu. Gücünü de bu temastan alıyor. Güçlü beton yapısı, çarpıcı cam bölümü ve geleneksel abajurlardan esinlenmiş duruşu, Leimu lambayı, hassasiyetin güçle karşılaştığı yepyeni bir aydınlatma armatürü haline getiriyor. Üfleme camın renk varyasyonları her bir ürüne kendine has bir görünüm katıyor.

2014 yılında IF Golden Design prestij ödülüne layık görülen tasarım, Iittala’nın tasarım ve üretim ilkesiyle mekanlarınızın gözdesi olacak.

Yaşam alanınızda zamansız bir tasarıma yer açın…

POMSTORE | Fertile & Fruitful Design

Keşfet ve Satın Al
Özgün tasarımcılardan ödüllü tasarımlar

www.pomstore.netLeimu koleksiyonunu incelemek veya satın almak için
git

Pomstore

Leimu Lamba 380 x 250 mm Gri

Güçlü beton yapısı, çarpıcı cam bölümü ve geleneksel abajurlardan esinlenmiş duruşu, Leimu lambayı, hassasiyetin güçle karşılaştığı yepyeni bir aydınlatma armatürü haline getiriyor. Üfleme camın renk varyasyonları her bir ürüne kendine has bir görünüm katıyor.

Pomstore

Leimu Lamba 380 x 250 mm Bakır

Güçlü beton yapısı, çarpıcı cam bölümü ve geleneksel abajurlardan esinlenmiş duruşu, Leimu lambayı, hassasiyetin güçle karşılaştığı yepyeni bir aydınlatma armatürü haline getiriyor. Üfleme camın renk varyasyonları her bir ürüne kendine has bir görünüm katıyor.

Pomstore

Leimu Lamba 300 x 200 mm Gri

Güçlü beton yapısı, çarpıcı cam bölümü ve geleneksel abajurlardan esinlenmiş duruşu, Leimu lambayı, hassasiyetin güçle karşılaştığı yepyeni bir aydınlatma armatürü haline getiriyor.

Bonus Card sahiplerine 9 taksit imkanı
Bu ürünlere de bakmalısınız:
MarkalarMutfakEv AksesuarlarıKişisel AksesuarlarAydınlatma
Ev ve Bahçe MobilyalarıOfis / KırtasiyeÇocuk
||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*