Nesnelere Marjinal Bir Yorum

Dünyaca ünlü İtalyan markası Seletti’nin merakla beklenen TOILETPAPER serisi ile Türkiye’de!

TOILETPAPER, 2010 yılında sanatçı Maurizio Cattelan ve fotoğrafçı Pierpaolo Ferrari tarafından kurulan, marjinal fotoğraflarıyla moda ve sanat çevrelerinde dünya çapında yankı uyandıran bir dergi.

pomstore.net+-Seletti-TP-Why+Me+Sabun

TOILETPAPER, Seletti ile tanıştıktan sonra bu sıra dışı fotoğraflar yeni bir boyut kazandı ve tabak, kupa, masa örtüsü, kase, metal bardak, yemek masası grubu, demlik, mutfak havlusu; sabun, sticker, ayna ve şemsiye gibi eşsiz bir mizah anlayışıyla sınır tanımayan arzu nesnelerine dönüştü.

pomstore.net+metal+kupalar+comboBu özel birliktelikle ilgili olarak markanın Kurucu ve Sanat Yönetmeni Stefano Seletti “İlk sayısından bu yana Toiletpaper hayranıyım ve her zaman o muhteşem görselleri ürünlerimizde kullanabilmeyi istemişimdir.” diyor ve ekliyor: “O fotoğrafları müşterilerimizin evlerinde nasıl kullanabilirim diye düşünmeyi sürdürdüm ve sonunda böyle bir birliktelik doğdu.’’

Fotoğrafçı Pierpaolo Ferrari ise: “Biz daima resimlerimizin objelere, tekstil ürünlerine, aksesuarlara dönüşmesinden keyif alıyoruz. Toiletpaper’ın görselleri aynı anda hem bir mayoya dönüşebilir hem de bir Formula 1 aracı olabilir. En önemli şey, derginin doğasını ve ruhunu açığa çıkarmak değil, ironiyi ve tedirginliği aynı anda yaşatabilmek. Bugün, Seletti sayesinde bazı görseller gerçek objelerde hayat buldu.” diyor.

pomstore.net-Seletti_Toiletpapermug_mela

pomstore.net ile satışa sunulan TOILETPAPER ürünleri arasında mezar taşı formunda olan “Why Me” sabun, üzerinde en çarpıcı fotoğrafların olduğu metal kupalar, mutfak havluları, melamin tepsiler, farklı temalarıyla dikkat çeken esprili aynalar yaşam alanlarınızda sürrealist bir atmosfer yaratmaya aday.

Hemen sipariş vermeye başlamak için www.pomstore.net

pomstore.net Hakkında:

Pomstore.net yenilikçi, fonksiyonel, estetik ve eğlenceli tasarımları son kullanıcıya ulaştıran, yeni markaları, tasarım ödüllü ürünleri keşfetmenize ve satın almanıza olanak sağlayan bir online alışveriş platformu. 2014 yılında Mimar Gizem Büyüktürkoğlu tarafından kurulan pomstore.net, dünyaca ünlü marka ve tasarımcılara yer veren, çoğunluğu sınırlı sayıda üretilmiş birbirinden özel tasarım ürünlere yorulmadan, mağaza gezmeden keyifli bir şekilde ulaşabileceğiniz ayrıcalıklı bir alışveriş ortamı sunuyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*