Pomstore.net’ten Son Dakika Hediyeleri

pomstore.net yeni yıla girerken sıradışı, özgün, tasarım işi hediye seçeneklerini “bir tıkla” ayağınıza getiriyor.

Farklı ve özel bir hediye seçmek için mağazaları, alışveriş merkezlerini tek tek dolaşarak zaman kaybetmenize hiç gerek yok çünkü pomstore.net en özel, özgün tasarım işi ürünleriyle farklı hediye seçeneklerini zahmetsizce sunuyor. Beğenip, satın aldığınız  ürünler ertesi gün kargoyla adresinize teslim ediliyor ve geriye sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirip, kutlama yapmak kalıyor.

Yılbaşı sofralarınızın ve hediye seçeneklerinin vazgeçilmezlerinden biri de hiç kuşkusuz mumluklar! pomstore.net online mağazada satışa sunulan stil sahibi SELETTI Morpheo kristal mumluklar farklı bir ambiyans yaratmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor.

Finlandiya’nın dünyaca ünlü markası iittalaya ait Napula mumluklar, ikon haline gelmiş özgün ve güçlü Nordik tasarım dilini temsil ediyor. Napula mumluklar  hem klasik hem de sade formuyla modern bir hediye alternatifi.

waresSELETTI i-Wares serisine ait, enerji veren renklerdeki kulplarıyla, modernize edilmiş barok tarzı sevimli çay ve kahve fincanları altlığı ve kaşığıyla beraber sofralarını süslemeyi sevenler için ideal bir hediye seçimi.

SELETTI‘ye ait Rainboots porselen şemsiyelik plastik yağmur çizmelerine gönderme yapan esprili bir ürün. Farklılık yaratacak bir hediye seçimi olarak Rainboots şemsiyelik, aynı zamanda iç veya dış mekanda vazo olarak da kullanılabiliyor.

iittala’nın Taika serisi  renkli tarzıyla markanın geleneksel Nordik işlevselliği ve yalın tasarım üreticisi olduğuna inananları şaşırtabilir. Finlandiyalı üreticinin Taika serisinde bulunan tabaklar, sürahiler,  fincanlar, kupalar sofistike bir hediye seçeneği.

pomstore.net Hakkında:

pomstore.net yenilikçi, fonksiyonel ve eğlenceli tasarımları son kullanıcıya ulaştıran, yeni markaları, tasarım ödüllü ürünleri keşfetmenize ve satın almanıza olanak sağlayan bir online alışveriş platformu. 2014 yılında Mimar Gizem Büyüktürkoğlu tarafından kurulan pomstore.net, dünyaca ünlü marka ve tasarımcılara yer veren, çoğunluğu sınırlı sayıda üretilmiş birbirinden özel tasarım ürünlere yorulmadan, mağaza gezmeden keyifli bir şekilde ulaşabileceğiniz ayrıcalıklı bir alışveriş ortamı sunuyor.  Sitede yer alan ürünler ve markalar, pomstore.net ekibi tarafından öz ile stili dengeleyen niş tasarımları son kullanıcıya ulaştırmak hedefiyle, yoğun bir ön çalışma ve araştırma sürecinin ardından bir araya getiriliyor. Tüm ürünler sadece online olarak pomstore.net sitesinde satışa sunuluyor.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*