Pomstore’dan Harika Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü! Tüketim çılgınlığı mı, bir incelikler hatırlatması mı? Gerçekte, her gün bir tüketim çılgınlığının içerisinde olduğumuzu düşünecek olursak, en azından bu inceliklerin hatırlanmasına yönelik farkındalık yaratan bu günde kalıcı ve özel hediyeler sunmak istiyor insan.

Yeni tanıştığınız kıymetliniz ya da biricik eşiniz, eskimeyen sevgiliniz, yıllara meydan okuyan aşkınıza şık, zarif, kullanışlı ve tasarım harikası hediye seçenekleri sunuyoruz POMSTORE’da sizlere…

Her biri ünlü tasarımcıların elinden çıkan, herkeste bulunmayan ve her bütçeye uygun olabilecek özel hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu bir “tık” uzağınızda.

POMSTORE’dan Erkeğiniz İçin Öneriler:

Sevgililer Günü romantizmi ile erkeğin doğası birbirine tezat oluştursa da, onlar da hediye almaya, özellikle de kişiliğini yansıtan, özel tasarım ürünü hediyelere bayılırlar. Ofisinde masasının üzerinde veya çalışma odasını süsleyerek, kim bilir; belki de yağmurlu havalarda sizi hatırlatacak muhteşem ürünler…

Senz° Mini ao:

senz-mini-ao

 

Aerodinamik tasarımı sayesinde rüzgara karşı daima en uygun pozisyonu bulan, bunun yanında görüş açınızı daraltmayan Senz° Mini ao şemsiye düşünceli ve şık bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir. Sevgiliniz onun saatte 80 km hızla esen rüzgara karşı bile dayanıklı olduğunu öğrenince çok etkilenecek. 12 ayrı tasarım ödülü bulunan yıllarca kullanılabilecek müthiş bir tasarım!

Aşkınızın da senz şemsiye gibi tüm zorlu koşullara dayanmasını diliyerek sunabilirsiniz hediyenizi…

Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Nato Watch Camo Jungle

saat-122

 

İlk defa 60’lı yıllarda İngiliz ordusu tarafından kullanılan NATO kumaş, NATO Watch ile dünyada ilk kez renkli baskılı haliyle özel teknolojisini sunuyor. Hypergrand markalı bu kol saati eşinizin maskulen duygularını harekete geçirecek. Belki de her ikinize birer tane alarak, doğaya birlikte karışmayı teklif edebilirsiniz.

Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Cubebot Medium

cubebot

İçindeki çocuğu ortaya çıkaracak müthiş bir ürün! Dayanıklı ahşaptan üretilen Cubebot, düzinelerce şekle girebiliyor. Japon Shinto Kumi-ki yap-bozlarından ilham alan Cubebot ofiste masasına renk katacak, etrafta kimseler yokken de onunla oynayacak! Ama muhtemelen “ideal kadınından” “ideal erkeğinin” robotu küp haline bir türlü geri sokamadığını saklayacak…

Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Antique, Gri Eskitme Deri Defter

antique-defter
Gerçek deriden hazırlanan Antik Gri Eskitme Defter, el yapımı olup tasarımcısı tarafından sizin için imzalanmış, sınırlı sayıda üretilen çok özel bir ürün. Kumm Design ürünü defterin yalnızca kendisinde olduğunu öğrenince çok hoşlanacak, girdiği toplantılarda havasından yanına yaklaşılmayacak…
Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Kikkerland Ahşap Alarm Saat

kikerland-ahsap-alarm-saat

Zamanı ihtiyaç duyduğunuzda bilin!
Sade ve şık tasarımıyla küp şeklindeki bu saat, enerjisini boşuna harcamıyor. Sese duyarlı bu saat, el çırptığınızda saati gösteriyor, ses yokken ekranını otomatik olarak kapatıyor. Siz yanınızdayken el çırpıp çırpmadığına bakabilirsiniz.

Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Sevgililer Günü Kadınlar İçin Öneriler

Her zaman ince düşünce, her zaman zarafet ve şıklık arayan kadınlar için onları şaşırtacak, mutlu edecek ve özel hissettirecek özel hediyelerle stres yaşamadan Sevgililer Günü hediyesi almak mümkün. Bir kadını mutlu edecek her detayı düşünen tasarımcılar sayesinde eşinize şimdiye dek aldığınız en şık hediye için adaylar:

Hybrid-Eufemia Tabaklı Porselen Kahve Fincanı:

seletti-hybrd-fincan

SELETTI HYBRID serisinin her parçası çok kıymetli.
Sanatı yaşamın içine sokan Seletti‘nin Hybrid (Melez) kolekiyonunun orijinal parçası EUFEMIA porselen kahve fincanı sofralara tarz katacak mükemmel bir tasarım. İki farklı desenin, iki farklı dünyanın buluştuğu Hybrid serisinin çok özel bu ürünü ile eşinizi şaşırtın.

Hatta belki de şöyle sunabilirsiniz;
“Sen ile ben gibi bu tasarımda iki farklı dünyanın aşk ile buluşması…”
Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Limited Edition Porselen Kupa

seletti-finsa

İtalyan markası Seletti‘nin Estetico Quoditiano “Limited Edition” serisine ait bu kupalar, altın ve gümüşün zengin görünümüne sahip. Özel tasarım kupa eşiniz için harika bir Sevgililer Günü armağanı…
Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Hybrid-Diomira Porselen Tepsi

p_42_b

Seletti‘nin Hybrid (Melez) kolekiyonunun orijinal parçası DIOMIRA porselen tepsi; asaletin, zarafetin ve sanatın birleşimi, çok özel bir ürün. Zarif bir seçimle “O”nu şaşırtın…
Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Porselen Kupa Seti 2 Adet

p_17_b

Seletti‘nin Estetico Quotidiano serisine ait kupalarla içeceklerinizi beraberce yudumlayın.
Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

“SUBURBIA” Düzenleme Ünitesi

duzenleme

Ünlü İtalyan markası Seletti’den SUBURBIA düzenleme ünitesi
O evine bayılıyor!

Günümüzün modern evini yaratmakta işin sırrı mükemmel ve değiştirilemez iç mekanlar yaratmak değil, evinize büyüyen, gelişen ve değişen bir ortam olarak bakmakta yatıyor. Kişiliğinize ayna tutan modernist objelerle düşsel ve pratik bir yaşam alanı oluşturmak mümkün. Eski ve yeni seçimleri, el yapımı ve endüstriyel ürünleri birleştirmeli; teknoloji ile sanatı, dekoratif unsurlar ile fonksiyonel çözümleri aynı alanda buluşturmalısınız.

Seletti markalı SUBURBIA kendi bireysel ev kolajınızı yaratmanız için eşsiz bir tamamlayıcı ev aksesuarı.

Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

Senz° Original

p_100_b

Çarpıcı rengi aşkı anımsatacak, 12 ayrı tasarım ödülü kaliteyi ve incelikleri!
Aerodinamik tasarımıyla rüzgara karşı her zaman en uygun pozisyonu bulan ve görüş açısını daraltmayan bu şemsiye ile fönlü saçlarını, makyajını ve şık elbiselerini yağmurdan koruyun. 12 ayrı tasarım ödülü bulunan, aşkınız gibi Saatte 100 km hızla esen rüzgara karşı dayanıklı bu şemsiyeyi görünce bayılacak!

Ürün detayları ve satın almak için tıklayın.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*