Romantik Sevgililer Günü Sofraları; İskandinav Sunumu

Sevgililer Günü’nde baş başa yenen romantik bir yemek gibisi yoktur… Özenle seçilmiş bir şarap, mumlar, hafif bir müzik ve lezzetli yemeklerle tutku dolu saatler yaratılır ve unutulmaz bir kutlama gerçekleşir.

Bu yıl Sevgililer Gününde partnerinizi şaşırtacak derecede güzel ve dünya çapında üne sahip tasarımlarla dekore edilen bir yemek masası düşünün. Bahsettiğimiz tasarımlar o kadar güzel ve çarpıcı ki, hazırlanan yemekleri bile gölgede bırakabilir. Tasarımda estetik ve emeğe değer veriyorsanız, dünyaca ünlü marka Iittala’yı da yakından tanıyorsunuz demektir. Klasikleşmiş İskandinav tarzının yanı sıra her geçen gün kendini yenileyen marka Iittala, aşkın görkemine yakışır tasarımlarıyla unutulmayacak bir yemek sunmanıza yardım edecek .

Dilerseniz önce “Aşkın Ruhu Kırmızıdır” diyenler için Iittala’nın çarpıcı, kırmızı tasarımlarına göz atalım. Iittala’nın geniş ürün yelpazesiyle yolculuğumuz devam edecek…

Aşkın Ruhu Kırmızıdır!

Renklerin içinde en dikkat çekici ama bir o kadar da romantik; tutkulu ve aynı zamanda da heyecan uyandıran kırmızı, Sevgililer Günü kutlamanızda da ihtiyaç duyduğunuz romantizmi ve görkemi sağlayacak.

Iittala Taika Serisi

Taika serisinin renkli tarzı, Iittala‘nın geleneksel, Nordik işlevselliği ve basit tasarım üreticisi olduğuna inananları şaşırtabilir. Finlandiyalı üreticinin Taika serisi, uzun bir zaman önce unutulmuş olan anıları uyandırıyor.

taika-red

Iittala tarafından hizmet koleksiyonu için dekoratif modeli, yeni ünlenen tasarımcı Klaus Haapaniemi tarafından tasarlanmış. Başlangıçta bu modelin Heikki Orvola tarafından tasarlanan Aika serisini süslemesi planlanmışi ancak Iiitala sonuçtan o kadar etkilenmiş ki yeni bir tabak serisi yapılmaya karar verilmiş.

Iittala Taika Tabak

Iittala Taika Kırmızı Tabakla hem muhteşem bir tasarıma sahip olacak, hem de en çarpıcı sunumu yapacaksınız. İttala Taika Kırmızı Tabağa buradan ulaşabilirsiniz.

Iittala Taika Kase

Muhteşem folklorik tarz Iittala Taika Kırmızı Kaseyi buradan satın alabilirsiniz.

Iittala Taika Sürahi

Bir içecek ancak bu kadar çarpıcı bir şekilde sunulabilir… Sunumunuzu zenginleştirecek Iittala Taika Kırmızı Sürahiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Iittala Taika Kırmızı Tabaklı Kahve Fincanı

En sıcak renk kırmızı, sıcak içecekleri sunmanın en anlamlı yolu. Iittala’nın harika tasarımı Kırmızı Tabaklı Kahve Fincanı, sofranızı süslemek için burada bekliyor.

Iittala Kırmızı Kupa

Iittala Kırmızı Kupaya burayı tıklayarak ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Tutkunun İçkisi Şarabı Sunmanın En Zarif Yolu
Iittala Essence Koleksiyonu

Sevdiğiniz şarap çeşitlerini sunan tüm cam eşyalar, yan yana geldiklerinde aynı boyuttaki gövdesi ve tabanıyla olağanüstü bir denge hissini ifade ediyor.

essence-genel

Romantizmin, zarafetin ve samimiyetin içkisi şarap, şüphesiz Sevgililer Günü sofranızda da gözde olacak. Şarabın bu zarafetine en uygun sunumu size sağlayacak Iittala Essence kadeh ve karaflar, dokunduğunuz andan itibaren şıklığı ve hissettireceği duyusal keyifle sizi ve partnerinizi kendine bağlayacak.

Iittala Essence kadeh ve karaflardan satın almak için Pomstore’u ziyaret edebilirsiniz.

Romantik Bir Aydınlatma İçin

nappula-romantik

Sunumunuzu güzel gösterecek bir diğer önemli öğe de kusursuz bir aydınlatmadır. İşte sunumunuzda dekorasyon bütünlüğünüzü sağlayacak Nordik tarzda mumluklar:

Nappula Mumluklar

Özgün tasarımdan ilham alan Klenell, modern bir mumluk yelpazesi yaratmış. Pirinçten ve seçilen renklerde toz kaplamalı çelikten modeller, onun klasik ve modern formlara olan aşkını birleştiriyor.

İnanılmaz derecede pratik olan parçalar, şimdiden ikon haline gelmiş Nappula, Matti Klenell’e özgü güçlü Nordik tasarım dilini temsil ediyor. Tasarımı bir yandan klasik, bir yandan da sade formuyla oldukça modern.

nappula-beyaz

Nappula beyaz mumluk setini satın almak için Pomstore’u ziyaret edebilirsiniz.

“Allas Candle Holder” Dökme Demir Şamdanlar

Allas, geleneksel şamdanın yeni ve beklenmedik bir yorumu. Tanıdık döküm demir, modern bir İskandinav tasarım diliyle birleştirilmiş ve bir mum ile tamamlanmayı isteyen heyecan verici bir nesne ortaya çıkmış.

allas

Allas dökme mumluklardan satın almak için Pomstore’u ziyaret edebilirsiniz.

Iittala Hakkında:

İskandinav tasarımının öncüsü olan iittala 1881 yılında, Finlandiya’nın güneyinde yer alan ve markaya ismini veren Iittala şehrinde bir cam fabrikası olarak kuruldu. Markanın yarattığı ürünler nesillerdir insanların günlük yaşamlarını zenginleştiriyor.

Iittala’nın doğduğu yıldan günümüze kadar uzanan tasarım felsefesinde, berraklığın, doğaya yakın duran şekillerin, kendine özgü zarif formların altı çiziliyor. Zamanla cam ürünleriyle birlikte seramik ve metal gibi malzemeleri de kullanarak koleksiyonlarını genişleten marka, bu ilerici tasarım felsefesini korumaya devam ediyor.

Kurulduğu ilk yıllarda Alvar Aalto , Kaj Frank ve Timo Sarpaneva gibi tasarım duayenlerinin imzasıyla sunduğu ürünler, bugün markanın klasik öğeleri arasında zamansız tasarımlar olarak hala yerini koruyor. Bu ürünler arasında en çarpıcı örnek olan, 1936 yılında Alvar Aalto’nun tasarladığı ünlü Savoy Vazosu, bugün Fin tasarım tarihinin dünya çapında bilinen bir kült objesi olarak yer alıyor.

Sofra aksesuarlarıyla her sezon yeniliklere imza atan iittala, sunduğu özel koleksiyonlarıyla camın yalnızca sofrada değil tüm yaşam alanlarında kendine yer bulacak bir malzeme olduğunu kanıtlıyor. Yıllardır kuşaktan kuşağa aktarılan ürünleriyle estetik kavramını yeniden yazan marka, hem doğduğu topraklara, hem de global tasarım dünyasına öncülük etmeye devam ediyor.

Tüm iittala markalı ürünleri incelemek veye satın almak için www.pomstore.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*