Royal College of Art Mezunlarından And Then This

Günlük yaşamda en yaygın ürünlerden ikisi: seramik ve cam, Royal College of Art Ceramics and Glass MA yeni mezunları tarafından Roca London Gallery’de yeni bir sergide boy gösteriyor.

And Then This, eski olduğu kadar çağdaş da olan bu iki malzemeyi sergileyerek onların yenilikçi ve hoş bir biçimde yeniden yorumlanmasını konu alıyor. Roca, seramik ve camın yaratıcı bir yolla sonsuz sayıda görsele dönüşebileceğini kanıtlıyor. Sergide çoğu yalnız , bir kısmı da birlikte çalışan 18 öğrencinin eserleri yer alıyor.

Mask-H-59cm

Katılımcıların tamamı Roca London Gallery’nin eşsiz havasında yer alsa da, onların bireysel yaklaşımları ve etkileri çeşitlilik gösteriyor. Fonksiyonel tasarımdan güzel sanatlara kadar, segide kullanılan temel malzemelerin getirdiği sınırlamalarla bir araya geliyor. And Then This, genellikle hafife alınan bu malzemelerin canlı ve yeni yorumlanmasını tecrübe edebilmek için harika bir fırsat.

Yiru5

And Then This, 28 Kasım Perşembe gününden 19 Aralık Salı gününe kadar sanatseverlerin ilgisine açık olacak.

28 Kasım Perşembe günü yer alacak özel gösterim için www.rocalondongallery.com
Roca London Gallery’de sergilenecek eserlerin sanatçı ve tasarımcıları:

Roca Hakkında:

Roca, mimari, yapı ve iç mimaride kullanılan duvar kaplamaları, seramik zemin ve banyo ürünleri üreten ve pazarlayan, tasarım uzmanı bir şirkettir. 20,600 ü aşan personeli ve 76 üretim tesisi ile, dünyanın dört yanında 135’ten fazla ülkede hizmet vermektedir.
Roca, R.Monreo, D. Chipperfield, Z. Hadid, Herzog & de Meuron, Schmidt & Lackner ve J. Mariscal gibi prestijli tasarımcı, mimari ve iç mimari isimleriyle birlikte çalışan bir dünya lideri. Bunların yanısıra Roca, çevreyi korumak için girişimcileri destekler ve durmadan çalışır. Roca, su tasarrufuna odaklı çalışan yeni ürünlerin geliştirilmesine de öncülük etmektedir.
www.roca.com

Roca Galeri Hakkında

Roca Galerileri, Roca’nın uluslararası stratejilerinin ve günümüz gerçekleri ile geleceğin zorluklarını konu alan kavramsal ilkelerinin bir parçası. Tasarım, yenilik, sürdürülebilirlik ve esenlik; Roca’nın banyo ürünleri etiketine öncülük eden arzunun, toplumla ve özellikle banyo alanlarını şekillendirmeyi hedefleyen uzmanlarla iletişime yönlenmesini sürdüren Galerilerinde ifade edilen değerler arasında.

Çeşitli Roca Galerileri, iç mimarlar, tasarımcılar ve dünya çapındaki mimarların buluşup fikir paylaşımları yapabileceği bir araç. Londra’daki Zaha Hadid Architects, Şangay’daki Francesc Rifé Studio, Borja’daki OAB Architectural Studio, Barselona’daki Lucía and Carlos Ferrater, Madrid’teki Lamela Architectural Study, ve Lizbon’daki Ferruz Decoradors Studio gibi isimler; estetik ve marka değerlerini biraraya getirmeyi hedefleyen vizyonu yakalamış olanlar. www.rocalondongallery.com

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*