Sadeliğin Tasarımla Buluşması; Zehnder Subway!

Özel tasarımlara sahip dizayn radyatörleriyle dünya lideri olan Zehnder Group, Subway modeli ile kalite, tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Şık ve sade tasarımı, her alana uygun kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Zehnder Subway, sıcak su veya elektrikle çalışabilen iki farklı modeliyle yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak.

Zehnder_UnityCV2_Visual_Original_Print[1]

Dizayn radyatör alanında dünya lideri olan İsviçreli Zehnder, yatay dizilmiş hassas çelik boruları çevreleyen çelik profilden oluşan sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken Zehnder Subway’i Türkiye pazarına sundu. Lazer kaynak metodu ile üretilen Zehnder’in yeni ürünü Subway’de kaynak izleri kullanılan özel teknoloji sayesinde gözle görülmüyor. Klasik dizaynı, havlu asılabilmesi için büyük aralıkları ve fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarına değer katacak Zehdner Subway radyatörlerin sıcak su veya elektrikle çalışabilen iki farklı modeli bulunuyor. Zehnder Subway, standart olarak krom ve fırçalanmış V4A paslanmaz çelik seçenekleri ile karşımıza çıkarken, talep üzerine farklı renk seçeneklerinde de üretimi gerçekleştirilebiliyor. Özel yağ solisyonu ile doldurulmuş elektrikli modelinde, kuru çalışma koruması, günlük ve haftalık programlama, oda sıcaklığının ayarlanması gibi çeşitli özelliklere sahip olan Zehnder Subway yaşam alanlarını verimli ve konforlu ısıtırken tasarım farklılığı ile estetik duygulara da hitap ediyor. EN 442 standartlarında ısı çıkış testi ve CE Sertifikası ile Zehnder Subway, dizayn radyatör alanında yepyeni bir dönem başlatıyor.

Zehnder hakkında:

1895 yılında İsviçre’de kurulan, bisiklet tamirinin yanı sıra daktilo, çamaşır makinesi, dikiş makinesi ve motosiklet tamiri ile başlayan Zehnder ailesinin serüveni dökme demir radyatörlerin yerine geçmiş olan ilk borudan mamul radyatörün üretilmesiyle devam etti. Bu ürünün patent haklarının sona ermesi üzerine Zehnder ailesi, düz ısıtma panellerini ilk kez pazara sunarak yeni bir başarı yakaladı ve üretimini çeşitlendirdi. 1980 yılında ilk Havlu Radyatörü üreten ve pazara sunan Zehnder Group, 1984’te kurumsal bir şirket haline geldi. Özel radyatörlerde Avrupa pazarının lideri konumuna gelen Zehnder, özellikle multi-column radyatör (Charleston) ile Almanya ve Fransa pazarının hala %50’sine hâkimdir. Her yıl verilen ‘Red Dot’ tasarım ödüllerinde ‘Runtal’ Markası ile birleşmesi itibariyle sürekli ödül almaktadır. Genişlemek için Isıtmadan sonra konforlu ev iklimlendirme sistemlerinde Stock-Air’i satın alarak bu pazarda da liderliği yakalamıştır. Freshman’ı satın alarak, endüstriyel tesisler için hava filtreleme ve temiz hava üretimi ile ilgili bir adım daha attı ve genişledi. Greenwood’u satın alarak havalandırma, hava pompalama sistemleri, ısı yalıtım ve koruma sistemleri konusunda da genişledi. Grup 2006 yılında Sanpan A.Ş/Manisa fabrikalarını satın alarak Türkiye pazarına da girmiştir. Zehnder akıllı ürün ve ısıtma, soğutma, hava temizleme ve sirkülasyonu için sistem çözümleri ile gelişmeye devam etmekte, tüm yasam alanları için tasarım, yenilik, çevre bilinci konusunda çalışma yapmaktadır. Grup bünyesinde bulundurduğu tüm iklimlendirme ürün ve sistemlerinde Avrupa da Pazar lideridir.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*