Siemens ürünleri ile kahvaltı keyfi

Siemens Ev Aletleri kahvaltı setlerinde estetikten vazgeçmiyor…

Son olarak beyaz krom kahvaltı setini sunan Siemens, sette bulunan kahve makinesi, çelik su ısıtıcı ve tost makinesinin estetik tasarımı ile mutfaklara güzellik katıyor. Yeni Siemens TC63201 kahve makinesi, TW63101 kablosuz çelik su ısıtıcısı ve TT63101 kısa yuvalı ekmek kızartma makinesinden oluşan kahvaltı seti, yenilikçi özellikleri ile şölene dönüşen keyifli kahvaltı sofralarının hızlı ve kolay hazırlanabilmesini sağlıyor.

Siemens TW630101 su ısıtıcının çıkartılabilen çelik kireç filtresi ve 360 derece dönebilen alt tabanı önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor. Su ısıtıcısı 1.7 litre kapasiteye sahip. Kablosuz olma özelliği ile dikkat çeken yeni su ısıtıcısında gizli rezistanslı paslanmaz çelik zemin ve çift taraflı su seviye göstergesi de bulunuyor. Tek dokunuşla açılabilen kapak yeni Siemens TW630101’in konfor standardını yükseltirken,çalışırken devreye giren kapak kilidi, otomatik kapanma özelliği, aşırı ısınma emniyeti gibi fonksiyonlar güvenli bir kullanım açısından önem taşıyor. Siemens TW630101 kablo dolama yeri sayesinde estetik görünümünü koruyor.

Siemens_ile_kahvalti_keyfi_02

İki tost dilimi kapasiteli yeni Siemens TT63101 ekmek kızartma makinesi, elektronik sensor teknolojisi sayesinde eşit kızartma performansı sunuyor. Kademeli kızartma ayarı ile her damak zevkine seslenebilen makine, buz çözme özelliği ile önemli bir kolaylık sağlıyor. Makinede entegre paslanmaz çelik ısıtma teli ile panel rezistans bir arada bulunuyor. Yeni Siemens TT63101 ekmek kızartma makinesinde rahat ve mükemmel bir kızartma performansı için her özellik düşünülmüş. Ekmeğin her tarafının eşit kızartılmasını sağlayan otomatik ortalama, kızartma sonunda ekmek dilimlerinin rahatça alınmasını sağlayan “hi-lift”,“iptal” tuşu ve çıkartılabilen kırıntı çekmecesi bu özellikler arasında yer alıyor. Ekmek kızartma makinesinin ekmek sıkıştığında devreye giren otomatik kapanma özelliği ile “coolTouch” el yakmayan yüzeyi ise güvenli bir kullanım sunuyor. Siemens TT63101 ekmek kızartma makinesinde de kablo dolama yeri var.

Yeni Siemens TC63201 kahve makinesi, aroma koruyucu 10 – 15 fincan kapasitesindeki (1.25 lt) cam sürahisi ile kahvaltı sofralarında sürekli kahve keyfi için hazır. Makine, kahvenin mükemmel aromasının elde edilmesi için özel bir demleme tekniğine sahip. İki kademeli aroma seçimi olanağı sunun yeni Siemens TC63201 kahve makinesinde “drip – stop” damlama emniyeti, su seviye göstergeli, ayrılabilir, transparan su haznesi, kolayca hareket ettirilebilen filtre tutucu bulunuyor. Makinenin entegre tutma yeri, çıkartılabilen filtre aksamının (1×4) yanı sıra “soft- touch” tutma yerine sahip cam sürahisi eksiksiz bir kahve keyfi vaat ediyor. Sıcak tutma plakası, ışıklandırılmış açma/kapama şalteri ve kablo muhafaza yuvası makinenin, kahvaltı sofralarında kahve keyfini pekiştirecek diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Siemens_ile_kahvalti_keyfi_03

 

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*