Tasarıma Işık Tutanlar POMSTORE.NET’te

Pomstore.net aydınlatma ürünleriyle yaşam alanlarınıza farklı bir yorum getiriyor.

Yenilikçi, fonksiyonel, eğlenceli tasarımları son kullanıcıya ulaştıran ve tasarım ödüllü ürünleri yaşam alanlarınıza taşıyan pomstore.net, dünyaca ünlü markaların aydınlatma ürünlerini satışa sunuyor.

Camın Alamet-i Farikası

Pomstore.net’in YENİ ürünleri arasında yer alan, dünyaca ünlü Fin markası iittala’ya ait Lantern lamba, üfleme camın saf çizgilerini yansıtarak adeta havada yüzen bir ışık ilüzyonu. iittala Lantern lamba uluslararası tasarım dünyasında büyük ilgi gören Harri Koskinen imzalı.

Geçtiğimiz yıl İF Golden Design prestij ödülüne layık görülen, Magnus Pettersen imzalı iittala Leimu masa lambası modern mimaride kullanılan cam ve betonun çarpıcı kombinasyonundan ilham alan bir ürün. Güçlü beton yapısı, çarpıcı cam bölümü ve geleneksel abajurlardan esinlenmiş duruşu, Leimu lambayı, hassasiyetin güçle karşılaştığı yepyeni bir aydınlatma armatürü haline getiriyor.

_iittala_Lantern_leimu_group

Aydınlatmada neon etkisi

Seletti Selab ve Alessandro Zambelli işbirliğiyle günümüz trendlerine uygun olarak tasarlanan Bouché Lamba, içerisinde neon ampul olan gerçek bir şişe. Bir İtalyan harikası olan Seletti Bouché Lamba, üç farklı renk seçeneğiyle ister masaüstü aydınlatması, ister gece lambası olarak kullanabileceğiniz bir aydınlatma elemanı.

bouche-lamb
Seletti Bouché Lamba

Seletti Linea Neon Lamba ise, yaşam alanlarınızın dilediğiniz yerinde muhteşem etkiye sahip ışık efektleri yaratabileceğiniz basit ama parlak bir fikir! Floresan çubuk şeklindeki sade tasarım, parlak renklerle buluşuyor. Mavi, fuşya, beyaz, sarı, kırmızı ve yeşil renklerin ahşap bir tabanla sunulduğu Linea Neon Lamba, iç mekanlarınıza modern bir yorum getiriyor.

_Seletti_Linea
Linea Neon Lamba

Stadyum ışıklarının parıltısı evinize geliyor

Emanuele Magini tarafından tasarlanan Seletti Multilamp serisi metalin gücüyle, kumaşın davetkar yumuşaklığını birleştiriyor. Zıtlıkları barış içinde sunan bu seri, dört ampullü masa lambası, bulunduğu mekanda bir stadyum havası estiren altı adet ampulü olan ayaklı lamba ve spot ışıklar altında özel aydınlatmalarla yaratılan film stüdyoları ihtişamını evlere taşıyan sarkıt lamba olmak üzere üç farklı türde aydınlatma çeşidine sahip.

Seletti Multilamp
Seletti Multilamp

Aydınlatmaya doğal bir dokunuş

Geri dönüştürülmüş̧ yumurta kartonlarından üretilmiş̧ Seletti marka aydınlatma ürünü Egg Of Columbus doğaya verdiğimiz değeri ve duyduğumuz özlemi vurgularcasına karşımıza çıkıyor. Seletti Egg Of Columbus 4 farklı renk seçeneğiyle pomstore.net’te satışa sunuluyor.

Egg Of Columbus
Egg Of Columbus
||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*