Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen sanal yapı fuarı Turkeybuild açıldı

Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen bu uygulama ile fuarı kaçıranlar, yeterince vakit ayıramayanlar, aradığı ürünü ya da firmayı bulamayanlar için büyük bir fırsat yaratılmış oluyor.yapifuari.com.tradresinden ulaşılan “Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild” uygulamasıyla firma, marka,ürün aramaları yapmak, salon planlarını, katılımcı stant fotoğraflarını, detaylı iletişim ve ürün bilgilerini görüntülemek mümkün olacak.

Bu yıl 36’ıncısı düzenlenen ve 109.537 kişinin ziyaret ettiği Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, dünyadaki beş büyük yapı fuarından biri olarak, katılımcı ve ziyaretçisine verdiği hizmetlere her geçen yıl bir yenisini daha ekliyor.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 36 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sanal bir uygulama ile internette 24 saat ziyarete açıldı. “Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild” uygulaması, bu yıl fuarı yerinde ziyaret etme imkânı bulamayanlara, tamamını gezmek için vakti yetmeyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Türkiye’de bir ilk olan bu uygulama ile kullanıcılar, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde sanal ortamda fuarı ziyaret edip bilgi alabiliyorlar. İçeriğiyle de fark yaratan sanal fuar uygulamasında dünyadaki benzer uygulamalardan farklı olarak; Yapı Fuarı – Turkeybuild markasının yapı sektörünün tek ve en zengin ürün kataloğu olan Yapı Kataloğu ile yaptığı işbirliği ve entegrasyonla kullanıcılar, bilgi almak istedikleri firmaların marka ve ürünleri hakkında her türlü detaylı bilgi alma fırsatı yakalıyorlar.

“Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild” uygulaması ile YEM Fuarcılık, zaman sınırlamasını ortadan kaldırıp fuarı tüm yıl boyunca ziyarete açarak, ziyaretçisine sağladığı hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu hizmetle ziyaretçilerin aradıkları ürün ve malzemeye ulaşımı daha da kolaylaşacak.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un sanal uygulaması nasıl çalışıyor?

Turkeybuild sitesine giren herkes uygulama ile yıl boyunca, Yapı Fuarı – Tukeybuild İstanbul yerleşim planı üzerinde firma ve ürün araması yapabilecek, ilgilendikleri firmanın standının fuar içerisindeki konumunu, stand fotoğrafını, iletişim bilgilerini ve ürün detaylarını görebilecek. Ziyaretçi ürünler ile ilgili detaylı bilgilere tıkladığında Yapı Kataloğu sayfasına yönlendirilecek. Böylece ürünle ilgili uygulamalarından tutun da fotoğraflarına kadar detaylı her şeyi yapikatalogu.com’da görebilecek. Sanal fuar uygulamasında kullanıcılar, istedikleri firma ya da ürünlerden oluşan kısa listeler de oluşturabilecek.

Sanal_Yapi_Fuari_02

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*