Umbra’dan Hayatınızı Kolaylaştıracak Organizerler

Umbra, 30 yıl önce grafik tasarımcı Paul Rowan tarafından kurulan, Toronto merkezli bir tasarım şirketidir. Tüm günlük ögeleri akıllı tasarımlarla birleştirerek kullanışlı hale getiren Umbra, uluslararası tasarımcılardan oluşan ekibiyle geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Evrensel ve özgün tasarımları ile dikkat çeken Umbra’nın çok yer kaplamayan ama fonksiyonları ile hayat kurtaran organizerlerini sizin için derledik.

“Umbra Woodrow “ Sehpa, Tabure ve Saklama Kutusu Tek Üründe

Woodrow, güzel, doğal ahşap kaplaması ve işlenmiş ahşabından yapılmış geometrik şekilli, konik silindirik bir şekle kıvrılarak, mekanlara çağdaş ve şık bir hava katıyor. Net beyaz kapağı, hem masa üstü hem de koltuk olarak işlev görür ve entegre kulpları evin içinde hareket etmeyi kolaylaştırır.


Woodrow’un üstü 16,5 x 15,8 inç büyüklüğünde olup battaniye gibi büyük ev eşyalarını depolayabilir; kapağı, yan masa ve ekstra oturma yeri olarak işlev görmesini sağlar. Dergileri, battaniyeleri ve çeşitli ev eşyalarını depolamak için kullanılabilecek depolama taburesi.

Umbra Woodrow Sehpa > Satın Al

 

Umbra Toto Organizer

Bölünmüş ahşap bölmeleri ve çekmecesi ile birçok eşyanızı düzenleyebilirsiniz. Çok fonksiyonlu tasarıma sahiptir. Çeşitli bölmeleri tüm aksesuarlarınızı saklar. Ofis eşyalarınızı ve güzellik malzemelerinizi bu kutuda saklayabilirsiniz. Kolay ve güvenli taşımaya da uygundur.

Umbra Toto Organizer > Satın Al
Umbra Toto Organizer > Satın Al

Umbra Spindle Takı Saklama Kutusu

Manyetik kapatma ile yüksek parlak ahşap takı saklama kutusu. Yüzük ve küpelerin kaybolmasının önüne şık bir şekilde geçin.

Umbra Spindle Takı Saklama Kutusu
Umbra Spindle Takı Saklama Kutusu > Satın Al

Umbra Reflexion Takı Saklama Kutusu
Kapak içi ayna ile ahşap ve metal mücevher kutusu. Bir çekme hareketi çekmeceyi ve kapağı açar. Tüm aksesuarları çeşitli bölmelerde saklamak için harika bir ürün. Bir çekme hareketi, öğelere kolay erişim için çekmece ve aynalı kapağı açar. Yüzeyi korumak için yastıklı taban ile desteklenmiş.

Umbra Reflexion Takı Saklama Kutusu
Umbra Reflexion Takı Saklama Kutusu

Umbra Reflexion Takı Saklama Kutusu > Satın AlUmbra Magnetter Organizer

Duvara monte edilebilen manyetik anahtar paneline sahiptir, kavisli bölümü sayesinde notlarınızı saklamanızda size yardımcı olur. 3 gömülü mıknatıs içermektedir.

Umbra Magnetter Organizer > Satın Al
Umbra Magnetter Organizer > Satın Al

Umbra Anigram 3lü Yüzüklük

Modern hayvan çizimlerinden ve heykellerden esinlenerek tasarlanmıştır. Mutfakta yemek pişirirken veya zaman geçirirken yüzüklerinizi bu tasarımın halkasına takabilirsiniz. Kullanılmadığı zaman dekor gibi durur. Yüzeyi korumak için yastıklı tabana sahiptir. Metal hayvan şekilli halka tutucular. Bir tavşan, ren geyiği ve fil motifine sahiptir.

Umbra Anigram 3lü Yüzüklük> Satın Al
Umbra Anigram 3lü Yüzüklük> Satın Al
||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*