WILO 3. Ulusal Fotoğraf Yarışmasında Son Başvuru Tarihi Yaklaşıyor

FOTOĞRAFÇILAR YETENEKLERİNİ “SUYA YÖN VEREN” KARELERDE GÖSTERECEK

Ürettiği pompa ve pompa sistemleri ile suya hayatın ihtiyaç duyulan her alanında yön veren WILO’nun, suyun hayatımızdaki önemini vurgulamak için düzenlediği “WILO 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması”nda geri sayım başladı. Konusu, “Suya Yön Verenler” olarak belirlenen, amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olan yarışmada son başvuru tarihi 13 Eylül 2014.
Hayatın kaynağı olan suyu dünyanın her yerinde, bir noktadan başka bir noktaya taşıyan pompa sistemleri kuruluşu WILO, doğa ve sanatseverler tarafından büyük beğeni toplayan fotoğraf yarışmasını 2014 yılında da gerçekleştiriyor. Yarışma bu yıl “Suya Yön Verenler” teması ile yapılıyor.

GÖKHAN BİLİCİ - 2013 Yarışma Birincisi GÖKHAN BİLİCİ – 2013 Yarışma Birincisi

WILO’nun, içme suyu kaynaklarının azalması, suyun temiz ve verimli kullanılması gibi konulara dikkat çekmek amacıyla düzenlediği “WILO 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması” için son başvuru tarihi yaklaşıyor. Fotoğrafçıların eserlerini teslim etmeleri için son tarih, 13 Eylül 2014 olarak belirlendi.

Çarpık kentleşme, nüfus ve sera gazlarının artışı, kontrolsüz sanayileşme gibi etkilerle suyun önemi her geçen gün artıyor. WILO, düzenlediği fotoğraf yarışmasıyla suyun verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyor. Yarışma ile hayatın kaynağı olan suyun paha biçilmez değerinin fotoğraflarla belgelenmesi amaçlanıyor.

AHMET FATİH SÖNMEZ - 2013 Yarışma İkincisi AHMET FATİH SÖNMEZ – 2013 Yarışma İkincisi

WILO üçüncü kez gerçekleştirdiği yarışmayı, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onayı ve İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin (İFSAK) desteğiyle düzenliyor. Yarışma sonucunda en çarpıcı kareler, 2014 yılının dereceye giren eserleri olarak ödüllendirilecek.

Yarışmanın Seçici Kurulu; Fotoğraf Sanatçısı Ali Rıza Akalın, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar (EFIAP), Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Fotoğraf Bölümü’nden Nadir Ede, İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç ve WILO Türkiye Pazarlama Müdürü Melis Öner’den oluşuyor.

İSMET DANYELİ - 2013 Yarışma Üçüncüsü İSMET DANYELİ – 2013 Yarışma Üçüncüsü

Yarışma sonucunda birinci olan esere 3.000 TL, ikinci esere 2.000 TL, üçüncü esere ise 1.000 TL ödül verilecek. Yarışmada ayrıca mansiyon ve satın alma dereceleri olacak.

Yarışmanın sonuçları, 24 Eylül’de açıklanacak. Ekim ayında belirlenecek bir tarihte de ödül töreni yapılacak.

Yarışmaya başvurular www.wilofotografyarismasi.com adresi üzerinden yapılabiliyor.

WILO 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması Takvimi:
· 13.09.2014 Son Başvuru Tarihi

· 20.09.2014 Seçici Kurul Değerlendirmesi

· 24.09.2014 Sonuçların Açıklanması

· Ekim 2014 Ödül Töreni, Sergi ve Kokteyl

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*