Wilo Türkiye yeni nesil pompalarıyla IFAT Eurasia 2019 Fuarı’na katılacak

Yenilikçi teknolojileriyle pompa sistemleri sektörüne öncülük yapan Wilo, son dönemde öne çıkan ürünleriyle IFAT Eurasia 2019 – Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na katılacak. Wilo, başta yeni nesil pompa “Rexa Solid Q” olmak üzere pek çok ürünüyle fuarda boy gösterecek.

Çevre teknolojileri sektörünün önemli aktörlerini bir araya getiren IFAT Eurasia 2019 – Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na geri sayım başladı. 28 – 30 Mart 2019 tarihlerinde IFM – İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuara, sektörün lider markaları arasında yer alan Wilo Türkiye de katılacak. Wilo, IFAT Eurasia 2019’da her biri üst düzey performans ve enerji verimliliği sağlayan ürünlerini katılımcılarla buluşturacak.

Yapay zekâlı pompa “Wilo-Rexa Solid Q” fuarın yıldızı olacak

Wilo Türkiye’nin fuarda kuracağı stand, sergilenen ürünlerin üstün özellikleri nedeniyle pompa sistemleri sektöründe teknolojinin geldiği son noktayı gözler önüne serecek. Özellikle yapay zekâya sahip akıllı su pompası Wilo-Rexa Solid Q’nun, IFAT Eurasia 2019’da ilgi odağı olması bekleniyor. Yüksek işletim güvenilirliği, düşük bakım ihtiyacı, enerji tasarrufu, ihtiyaca göre dizayn edilebilme gibi özellikleri bulunan Wilo-Rexa Solid Q, akıllı ara yüzü sayesinde mobil cihazlarla da etkileşime geçebiliyor. Wilo Türkiye, Rexa Solid Q’nun yanı sıra 15’e yakın farklı ürünle fuarda katılımcıların karşısına çıkacak. Üniversite öğrencilerinin katıldığı yarışmaya Wilo Vakfı’ndan destek IFAT Eurasia 2019 kapsamında geleceğin mühendislerini ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını destelemek için uluslararası bir proje yarışması yapılıyor. Uluslararası su sorunlarına dikkat çekmek ve çözümler bulmak amacıyla üniversiteler arasında yapılan yarışma, Almanya merkezli Su, Atık Su ve Atık Birliği (DWA) tarafından düzenlenirken, Wilo Vakfı tarafından da destekleniyor. Çin, Hindistan, Güney Afrika ve Türkiye gibi ülkelerden öğrencilerin yer aldığı üniversite takımları ve doktora adayları “entegre su kaynakları yönetimi” konusunu araştırıyor. Yarışmanın sonucunda başarılı olan takıma “Genç Su Ödülü” veriliyor. Wilo Vakfı, 2015 yılından bu yana yarışmanın birincilik ödülünü bağışlıyor.

IFAT Eurasia’ da; katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilenebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları kategorilerinde ürünler ve teknolojiler sergilenecek.

Wilo Hakkında: Dünyanın önde gelen pompa ve pompa sistemleri üreticilerinden biri olan Wilo; binalarda, altyapı uygulamalarında ve endüstri alanında karmaşık teknolojileri kullanıcı dostu, kolay uygulanabilir, enerji verimliliği yüksek ve üstün performanslı çözümler olarak sunmaktadır. Temelleri 1872 yılına dayanan Almanya-Dortmund merkezli Wilo, sirkülasyon pompasını icat ederek başladığı inovasyon yolculuğunda bir sistem tedarikçisi konumuna ulaşmıştır. Geleceğin teknolojilerini geliştirmeyi hedefleyen Wilo, dünyada 60 ülkedeki satış firmaları ve 7 bin 400’ün üzerinde çalışanı ile 1,3 milyar Euro’yu aşan ciroya sahiptir. Türkiye’deki faaliyetlerine 1992’de başlayan Wilo, istikrarlı bir büyüme grafiğiyle sektöre liderlik yapmaktadır. Wilo Türkiye, sektörün Avrupa’daki LEED Gold Sertifikasına sahip ilk yeşil binasında faaliyet göstermektedir.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*