Yaratıcı Askılıklarla Duvarlarınızı Renklendirin

Duvarlarınıza yerleştireceğiniz ilginç ve kullanışlı askılıklar hem eşyalarınızı asmak hem de dekoratif öğeler oluşturmak için oldukça faydalı tasarımlar. Kolayca takabileceğiniz zahmetsiz askılıklarla duvarlarınızı ve yaşam alanlarınızı canlandırabilirsiniz. Eğer siz de evinize ya da ofisine renk katmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz yaratıcı ve eğlenceli, aynı zamanda da işlevsel olan askılık tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Cow Skull-Deer Skull

aol-creative-coat-hooks-gliese

Hayvan dostu bu çekici askılık tasarımlarının boynuz kısımları özel bitkilerle tütsülenerek elde edilmiştir.

aol-creative-coat-hooks-gliese-2

El yapımı olup seramikten üretilmiş bu askılıklar iç mekan kullanımına uygundur. Siz de hayvan sevginizi bu ilginç tasarımla ortaya koymak için Pomstore’da online satışta olan Gliese Design askılıklarına göz atabilirsiniz.

Diego-Frida-Luciano Anahtarlıklar

aol-creative-coat-hooks-luciano

Sanat hissi yayarak anahtarlık gibi ufak aksesuarları taşıyan dekoratif bir anahtarlıklar Uniqka tasarımıdır.

aol-creative-coat-hooks-diego

Bu anahtarlıklar ahşap ile oluşturulan formun deri ile kaplanmasıyla üretilmiştir. Uniqka tasarımı anahtarlıkları daha yakından görmek ve satın almak için Pomstore’u ziyaret edebilirsiniz.

Ribbon Coat Hack

aol-creative-coat-hooks-ribbon-2

Rüzgarda dalgalanan kurdelanın görünümünden esinlenerek tasarlanmış olan Head Sprung tasarımı Ribbon Coat Hang günlük kullanılan çanta, şal, ceket gibi ürünleri asmak için şık bir tasarım.

Seletti Hang Metal Askılık

aol-creative-coat-hooks-hang

“HANG” metal askılık fonksiyonunu daha iyi ve esprili tarif edemezdi. O hiç olmadığı kadar konuşan bir tasarım ve “As!, As! Buraya as!” diye bağırıyor…

aol-creative-coat-hooks-hang-2

Dekorasyonda Font kullanma trendinin üzerine tam bir Seletti klasiği olarak üretilmiş “HANG” metal askılık sizi her zaman özgün tasarımlarla buluşturan Pomstore’da.

Edgy Knife Hooks

aol-creative-coat-hooks-edgy-knife-hooks

Duvarlara bıçak saplanmış gibi bir etki veren Design Hustler tasarımı Edgy Knife Hooks kullanımı güvenli ve görünümü esprili askılıklardan oluşuyor.

Paint Brush Wall Hook

aol-creative-coat-hooks-brush-hooks

Dominic Wilcox tasarımı bu boya fırçası şeklindeki askılıklar sanata duyduğunuz ilgiyi ortaya koymanızı sağlayabilecek bir askılık.

Günlük kullanılan objelere farklı bir bakış açısı kazandırılabileceğini gösteren bir tasarım.

aol-creative-coat-hooks-brush-hooks-2

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*