Yemek Kadar Sunuma da Önem Verenlerin Çok Seveceği 10 Özel Servis Elemanı

Kimileri için bir ihtiyaçtan fazlasıdır yemek yemek. Keyif alınması, dilinde lezzet patlaması yaşanmasının yanında, şık servis elemanlarıyla sunulması gerektiğine inanan bir hayli insan var. Özenle hazırlanmış bir masada, yumuşak bir aydınlatma ve ruhunuza dokunan bir müzik eşliğinde, eşsiz bir tarifle hazırlanmış yemeğin bir de mükemmel bir sunumla önünüze geldiğini düşünün… Hayır! Bu bir yıldönümü olmak zorunda değil! Eğer her gün sizin için özelse ve ince bir estetik zevkine sahipseniz bu koleksiyonlar tam size göre.

İşte yemek yemeyi sanata dönüştürenlerin seveceğine inandığımız, her biri birbirinden özel 10 tasarım!

1- Shish Servis Tabağı

erdem-akan-sis

Özel davetler için Erdem Akan tarafından tasarlanmış Shish servis tabağı, çöp şişlerle sunacağınız lezzet lokmaları için eşsiz bir ürün. Ürüne Pomstore üzerinden ulaşabilirsiniz.

2- K-Wine; Fingerfood Wine Plate

Şarapla birlikte tüketilen yemekler için üretilmiş  Matteo Bertanelli & Michele Di Monte tasarımı K-Wine tabak, şarap ve tabağa yeni bir birliktelik anlayışı kazandırıyor.

k-wine

3- Benta Plates

Çatalınızdan ısrarla kaçan bezelye, mısır taneleriyle savaş yaşadınız mı hiç? Yemek töreninizi hibir şeyin bozmasına izin vermeyin. Kıvrımlı yapısıyla Benta Plates tutuş kolaylığı sunuyor.

benta

benta-2

Tasarım: Angela Schwab

4-Seletti Hybrid Tabaklar

Doğu ile batının kucaklaşması… İki farklı kültür, iki farklı tasarım felsefesi, iki farklı desen… Tarihi Çin porselenleri ile Avrupa’nın desenlerini birleştiren Hybrid koleksiyonu, sofranızı bambaşka diyarlara götürüyor…

hybrid

CTRLZAK Art & Design Studio’nun ünlü İtalyan markası Seletti için iki farklı dünyayı birleştirdiği koleksiyonda tabakların yanı sıra salata ve çorba kaseleri, çerez tabakları, çaydanlıklar, kek stantları, kupa ve fincanlar da bulunuyor.

hybrid-2

Sofranızda doğudan batıya geniş bir yelpazede şıklık ve ilkeli tasarım anlayışını yakalamak için buraya tıklayarak Seletti Hybrid koleksiyonuna ait ürünleri satın alabilirsiniz.

5- Revol Bazalt Koleksiyonu

Mutfak gereçleri ve porselen üzerine tam 225 yıllık tecrübeye sahip ünlü Fransız markası Revol’e ait Bazalt koleksiyonu kayraktaşının tüm estetik nitelikleriyle porselenin avantajlarını birleştiren müthiş bir koleksiyon. Revol, Bazalt serisinin özel siyah porselen hamurunun tek üreticisidir ve ürünün patenti Revol’e aittir. Seri doğal kayrak taşının estetik özellikleriyle porselenin hijyenini birleştiriyor.

revol-basalt

% 100 Gıda güvenli olan Bazalt koleksiyonu doğal kayraktan çok daha güvenlidir, çünkü çizilmez, yağı emmez ve bakteri barındırmaz. Bazalt serisinin sunum tabakları çatal bıçak darbeleriyle çizilmiş olsa bile bir bezle silindiğinde ya da bulaşık makinesine girdiğinde mucizevi bir şekilde eski haline geri döner.

revol-bsalt-2

Revol’un Bazalt koleksiyonu, kayrağın asil ve doğal görünümünü koruyarak, herhangi bir risk olmadan ordövr, meze, peynir ve tatlılarınızı misafirlerinize en estetik şekilde güvenle sunmanızı sağlayacak harika bir seri.

Bu özel koleksiyona sahip olmak için; Revol | Pomstore

6- Seletti Multidish

Farklı disiplinlerde sanatçılarla çalışmayı seven SELETTI bizleri daima şaşırtmayı ve heyecanlandırmayı başarıyor.

multidish-2

Hollanda’da yaşayan sanatçı ve tasarımcı Maxime Ansiau, bu birbirlerine yapışık halde 2’li, 3’lü ve 4’lü olarak tasarladığı porselen sunum tabaklarını geleneksel Hollanda desenleriyle süslüyor. Sanatçı desen olarak mavi beyaz renklerdeki karakteristik Hollanda sıra evleri ve yel değirmenlerinin yanısıra ilginç gökdelenlere de yer veriyor.

multidish

Fransız sanatçı ve tasarımcı Maxime Ansiau’nun yetenekli ellerinde birer sanat eserine dönüşen Multidish porselen sunum tabağı kullanmaya kıyamayacaklarınızdan…

Seletti Multidish porselen sunum tabaklarını incelemek ve/veya satın almak için lütfen tıklayınız.

7- Silicone Leaf Plates

Doğal bir sunuma kim hayır diyebilir ki? Silikonun esnek ve kolay kullanımı doğal bir görünümle birleşiyor. Dev bir yaprak üzerinde sunulmuş birbirinden lezzetli yiyeceklerin görünümü sizce de iştah açıcı değil mi?

silicon-lif-1

slicon-lif

Tasarım: Nao Tamura

8- Chat Plates

En güzel ve en uzun sohbetler güzel bir yemek eşliğinde olanlardır, değil mi? Chat Plates, konuşma balonu şeklindeki görünümüyle uzun sohbetlere zemin hazırlıyor.

chat-palet

Tasarım: Ikuko Nakazawa

9-iittala Taika Koleksiyonu

taika-1

Taika serisinin renkli tarzı, iittala‘nın geleneksel, Nordik işlevselliği ve basit tasarım üreticisi olduğuna inananları şaşırtabilir. Finlandiyalı üreticinin Taika serisi, uzun bir zaman önce unutulmuş olan anıları uyandırıyor. Çarpıcı renklere sahip koleksiyon, görenlerin hayranlığını uyandırıyor… Desenlerin büyüleyici havasına kapılmaya ve bambaşka dünyalara gitmeye hazır mısınız?

taika

iittala tarafından hizmet koleksiyonu için dekoratif modeli, yeni ünlenen tasarımcı Klaus Haapaniemi tarafından tasarlanmış. Başlangıçta bu modelin Heikki Orvola tarafından tasarlanan Aika serisini süslemesi planlanmış ancak iiitala sonuçtan o kadar etkilenmiş ki yeni bir tabak serisi yapılmaya karar verilmiş.

taika-3

iittala’nın Taika serisine ait tabaklar ve diğer tamamlayıcı ürünlere Pomstore’dan ulaşabilirsiniz.

10- Purpose Plates

Partnerinize söylemek istediklerinizi eğlenceli bir dille ileten oyuncu Purpose tabaklar ile yemeğe eğlence katabilirsiniz.

purpo

Tasarım: Andrea Rekalidis

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*