Zehnder Nobis ile banyonuzda fark yaratın!

Banyolarınıza tasarımıyla elegant bir görünüm katan Zehnder Group’un Nobis model radyatörü ile fonksiyonelliğin keyfini sürün.

Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken Zehnder Nobis’in sıcak su ve
elektrikle çalışan iki farklı alternatifi de bulunuyor.

Özel tasarımlara sahip dizayn radyatörleriyle dünya lideri olan Zehnder Group’un Nobis model radyatörü, banyonuza ayrıcalık katan sade ve şık tasarımıyla fark yaratırken; havlularınızı kolayca asmanızı sağlayan geniş aralıklarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Zehnder Nobis, şık banyoları tamamlayan özel ve elegant tasarımıyla günümüzde mimarların tercihleri arasında yer alıyor.

Banyolar için özel dizayn edilen Zehnder Nobis’in sıcak su veya elektrikle çalışabilen iki farklı modeli bulunuyor. Çapı 25 mm olan yatay dizilmiş boruları saran dikey borularla pirinçten yapılmış bağlantı elemanlarıyla birleştirilen Zehnder Nobis, yüksek kaliteli krom kaplamadır.

Şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Zehnder Nobis, banyosunda fark yaratmak isteyenlere tasarım ve fonksiyonelliği buluşturan bir alternatif sunuyor.

Zehnder hakkında:

1895 yılında İsviçre’de kurulan, bisiklet tamirinin yanı sıra daktilo, çamaşır makinesi, dikiş makinesi ve motosiklet tamiri ile başlayan Zehnder ailesinin serüveni dökme demir radyatörlerin yerine geçmiş olan ilk borudan mamul radyatörün üretilmesiyle devam etti. Bu ürünün patent haklarının sona ermesi üzerine Zehnder ailesi, düz ısıtma panellerini ilk kez pazara sunarak yeni bir başarı yakaladı ve üretimini çeşitlendirdi. 1980 yılında ilk Havlu Radyatörü üreten ve pazara sunan Zehnder Group, 1984’te kurumsal bir şirket haline geldi. Özel radyatörlerde Avrupa pazarının lideri konumuna gelen Zehnder, özellikle multi-column radyatör (Charleston) ile Almanya ve Fransa pazarının hala %50’sine hâkimdir. Her yıl verilen ‘Red Dot’ tasarım ödüllerinde ‘Runtal’ Markası ile birleşmesi itibariyle sürekli ödül almaktadır. Genişlemek için Isıtmadan sonra konforlu ev iklimlendirme sistemlerinde Stock-Air’i satın alarak bu pazarda da liderliği yakalamıştır. Freshman’ı satın alarak, endüstriyel tesisler için hava filtreleme ve temiz hava üretimi ile ilgili bir adım daha attı ve genişledi. Greenwood’u satın alarak havalandırma, hava pompalama sistemleri, ısı yalıtım ve koruma sistemleri konusunda da genişledi. Grup 2006 yılında Sanpan A.Ş/Manisa fabrikalarını satın alarak Türkiye pazarına da girmiştir. Zehnder akıllı ürün ve ısıtma, soğutma, hava temizleme ve sirkülasyonu için sistem çözümleri ile gelişmeye devam etmekte, tüm yasam alanları için tasarım, yenilik, çevre bilinci konusunda çalışma yapmaktadır. Grup bünyesinde bulundurduğu tüm iklimlendirme ürün ve sistemlerinde Avrupa da Pazar lideridir.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*