Ziiiro Kol Saatleri Uzay Çağından Bize Sesleniyor

Ziiiro kol saatleri zamanı daha da eğlenceli bir hale getirmek için Robert Derick tarafından tasarlanmıştır. Minimal ve dikkat çeken tarzı ile Ziiro kol saatleri, özgün saat tasarımını stil ile birleştirmektedir. Adeta uzay çağından bize seslenmektedir.

Ziiiro kol saatleri şu anda Türkiye dahil dünyada 84 ülkede, 10 modeli ve 100’den fazla renk seçeneği ile satılmaya devam etmektedir.

İşte öne çıkan Ziiiro kol saati modelleri

Ziiiro Celeste Koleksiyonu

Klasik tasarımlardan sıkılanların saati Ziiiro, Celeste serisinde renklerin güzelliğini ve biçimini, renkli iki disk aracılığıyla yansıtır. Renk geçişleri saati ve dakikayı gösterir. Bu koleksiyonda 6 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ziiiro Celeste Rose Gold Unisex Kol Saati ve Ziiiro Celeste Gunmetal-Mono Unisex Kol Saati bu koleksiyonun en dikkat çeken modelleridir.

Tüm renklerini incelemek ve satın almak için pomstore online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Ziiiro Eclipse Koleksiyonu

Ziiiro, Eclipse’nin Patentli Swiss Super-Luminova aydınlatma özelliği ile her türlü ortamda çok net ve şık. Disk üzerinde dönen iki işaret saati ve dakikayı gösteriyor.

Slikon ve çelik kordon seçenekleri ile Ziiiro Eclipse kol saatlerinin tüm çeşitlerini incelemek ve satın almak için pomstore online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Ziiiro Mercury Koleksiyonu

Ziiiro Mercury Unisex kol saatlerinin kadranında bulunan renk sarmallarının ucu dakikayı ve saati size anlatır. 5 farklı renk seçeneği ile Ziiiro Mercury unisex kol saatleri yazın en şık aksesuarı olmaya aday.


Ziiiro Mercury kol saatlerinin tüm çeşitlerini incelemek ve satın almak için pomstore online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Ziiiro Saturn Koleksiyonu

Ziiiro Saturn erkek kol saatlerinde saat, kadranın dış kısmında bulunan 12 parçalı dış halkadan okunabilirken, dakika, iç kısımdaki 60 parçalı halkadan okunabiliyor.

Ziiiro Saturn erkek kol saatlerinin tüm çeşitlerini incelemek ve satın almak için pomstore online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ne var?

İlgi çekici tasarımları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Ziiiro son çıkardığı 3 modeli ile de yenilenmeye devam ediyor.

Ziiiro Lunar Unisex Kol Saatleri

Patentli Swiss Super-Luminova aydınlatma özelliği ile her türlü ortamda çok net ve şık. Disk üzerinde dönen iki işaret saati ve dakikayı gösteriyor.

Ziiiro Lunar Rose Gold Unisex Kol Saati ve Ziiiro Lunar Gunmetal Ocean Unisex Kol Saatini incelemek için pomstore online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Ziiiro Titan Black Cep Saati

Ziiiro Titan cep saati Saturn kol saati koleksiyonun cep modeli olarak piyasaya sürüldü. Ürünü incelemek ve satın almak için pomstore online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*