ZyXEL, kullanıcı dostu yeni modemini tanıttı

Hızlı veriye, güvenli ve kesintisiz internete erişmek bu modem ile mümkün!

ZyXEL, yüksek performanslı, hızlı ve güvenli yeni modemini kullanıcıları ile buluşturuyor

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, kullanıcı dostu yeni modemi VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modemini pazara sundu. VDSL2 özelliğiyle çok yüksek hızlı internet erişimine sahip ürün, VPN farkı sayesinde güvenli bağlantı kurmayı mümkün kılıyor. Üst düzey bir bağlantı keyfini sunan modem, 4 port 10/100 Mbps ile 1 Port 10/100 Mbps Ethernet WAN ara yüzüne sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Teknolojinin bütün süratiyle ilerlediği günümüzde, kurumlar ve bireyler için hızlı ve güvenli internet erişimi, artık ihtiyaçtan çok bir zorunluluk haline geldi. Hızlı internet bağlantısına ihtiyaç duyan cihaz sayısının her geçen gün düzenli olarak artmasıyla birlikte, internet erişiminde kalite ve güvenilirlik daha ön plana çıktı. Bilgiye daha süratli bir şekilde ulaşmak rekabette üstünlüğü ve verimliliği beraberinde getirdiği için, erişimde yaşanacak sorunlara sıfır tolerans ile yaklaşılıyor. Teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından izleyen ve planlarını bu doğrultuda hayata geçiren dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, kullanıcı isteklerine uygun olarak ürünlerini sürekli yeniliyor. ZyXEL, ürün portföyüne son olarak VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modemini katarak kullanıcılarına hız, kalite ve güvenilirlik garantisi sunuyor.
VDSL ile hızın doruklarına çıkın, VPN ile hep güvende kalın

ZyXEL_vmg3312_art

Yüksek performanslı yeni VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modem, sahip olduğu VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line – Çok Yüksek Hızlı Dijital Abone Hattı) özelliği ile kullanıcılara üst düzey bir internet bağlantı keyfi vaat ediyor. Kullanıcı beklentilerini en üst seviyede ve esnek kullanım avantajlarıyla karşılayan cihaz, VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ) avantajı sağlayarak, internet üzerinden farklı lokasyonlar arasında güvenli bağlantılar kurulabilmesine olanak veriyor. Ürün ayrıca 4 Port 10/100 Mbps ve 1 Port 10/100 Mbps Ethernet WAN ara yüzünün sağladığı üstünlük ile kullanıcılara kendilerini ayrıcalıklı hissettiriyor.

İnteraktif oyunları kesintisiz oynama ve HD kalitesinde video seyretme fırsatı

Elektronik ve haberleşme sektöründe yaşanan gelişmeler sonrasında hizmetler yakınsanıyor; farklı niteliklere ve içeriklere sahip iletişim araçları ev ile iş ortamlarında kullanıcıların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Tek internet bağlantısı üzerinden veri, ses ve görüntü iletişiminin internet üzerinden verilmesini sağlayan bu teknoloji, “Triple Play” olarak (Üçlü Oyun) biliniyor. VDSL2 sayesinde kullanıcılar evlerinde ve ofislerinde, yüksek bant genişliğinin yaygınlaşması ile birlikte daha çok duyulmaya başlanan “Triple Play” olgusunun sağladığı veri, ses ve görüntüye yüksek kalitede ulaşabiliyorlar. VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modem, kullanıcılarına bu ayrıcalıkların yanı sıra, yüksek çözünürlüklü interaktif oyunları kesintisiz oynama ve HD kalitesinde video seyretme fırsatı veriyor.

IPTV’nin keyfini çıkarın, ağ veri depolama ünitesine rahatça bağlanın

İki USB portu üzerinden güvenli dosya paylaşımı ve bu dosyalara yerel ağ ve internet üzerinden güvenli erişim (USB bellek veya USB hard disk) olanağı sağlayan cihaz, 802.11N teknolojisi ile 300 Mbps kablosuz bağlantı hızına sahip. IPSec VPN desteği ile internet üzerinden ev ve ofis ağlarına erişim olanağı sunan VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modem, 4 port 10/100 Mbps ve 1 Port 10/100 Mbps Ethernet WAN arayüzü ile IPTV, fiber kablo, VoIP/video telefon, ağ veri depolama ünitesine bağlanabiliyor.

Güvenlik, işlevsellik ve eğlence bir arada

DLNA multimedya sunucu özelliği ile akıllı TV, konsol ve PC’lerde video, müzik ve resim dosyalarını oynatarak kullanıcılara keyifli dakikalar yaşatan modem; güçlü SPI Firewall koruması ile güvenliği ön planda tutanlara, kolay konfigürasyonu ile online oyunları sevenlere, veri, video ve ses uygulamaları için gelişmiş servis önceliği yönetimi ile de işlevselliği tercih edenlere hitap ediyor.

Kolay yapılandırma, enerji tasarrufu ve kalite desteği

Ürünün diğer gelişmiş özellikleri arasında; kullanıcıların kablosuz ağ güvenliğini kolayca sağlamaları için gerekli olan WPS’in (Wi-Fi Protected Setup) kolay ve hızlı kablosuz güvenlik yapılandırılması, kablosuz bağlantının açık /kapalı olacağı saatleri belirlemeyi sağlayan zamanlama ayarı yer alıyor. Enerji tasarrufu konusunda çok hassas olan dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, kablosuz özelliği devre dışı bırakabilen WLAN On/Off butonunu bir standart olarak kullanıcılarına sunuyor. Yeni tasarımı ile modern ev ve ofis dekorasyonuna renk katan, evdeki diğer elektronik cihazlarla da mükemmel bir uyum sergileyen ürün, QoS (Quality of Service) ve uzak yönetim desteği ile geliyor.

 

||||| 0 ! |||||

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*